Jak vybrat cestovní kufr?


V dnešním článku se podíváme na to, co trh nabízí, na co si při výběru zaměřit a jaká značka, pokud jde o zavazadla, nikdy nezklame.

Nezáleží na tom, zda cestujete často, či jedete pouze jednou do roka na dovolenou s rodinou, do zavadla se rozhodně vyplatí investovat. Pokud Vás nezajímají výhody kvalitních zavazadel, tak alespoň fakt, že kvalitní cestovní kufry mají zkrátka mnohonásobně vyšší životnost, by vás mohl přesvědčit.

Dalším důvodem proč do kufru na kolečkách investovat jsou kvalitní materiály, ze kterých bývají tyto zavazadla vyrobena. Nejen že bývají maximálně odolná, proti proražení, uražení koleček, či dokonce poškrábání, ale jsou navíc odlehčené! Což je velká výhoda vzhledem k tomu, že přepravní společnosti neustále snižují maximální hmotnost kabinového i klasického zavazadla. Takže každé ušetřené kilo je dobré. Rovněž i rozměry jsou omezeny na tohle společnosti, které se na výrobu kufrů orientují samozřejmě myslí, takže se vám nestane, že by zavazadlo v něčem nevyhovovalo nebo nesplňovalo přepravní podmínky. Nové technologie, které tyto společnosti neustále vyvíjejí, vám zpříjemní užívání zavazadla.

Další velmi důležitou vlastností kufru je samozřejmě inteligentně rozvržen úložný prostor. Množství uzavíratelných kapes, či výplň uvnitř kufru zajistí, že vaše věci budou mít dostatek prostoru, avšak budou zajištěné, aby nedocházelo k jejich poškození.

Za sebe mohu jednoznačně doporučit značku kufrů Samsonite, tato značka kufrů je na trhu už řadu let a těší se velké oblibě. Kufry jsou totiž opravdu kvalitní, odolné a nápadité a v posledních letech začínají být i čím dál tím víc designové a atraktivní.

 

Komentáře k “Jak vybrat cestovní kufr?”(celkem 2 )

  • Anna:

    V každém případě se podívejte po kufru skořepinovém. Ochrání jeho obsah a nebudeš se muset bát o své věci při cestě na dovolenou.

  • Poslední dobou jsou trendem palubní batohy. Jsou alternativou k palubním kufrům. do palubního batohu se vejde stejné množství obsahu jako do palubního kufru a navíc je pohodlnější s ním cestovat.

Přidejte komentář