- Zinnia - http://zinnia.cz -

Nová éra zájezdů

Rádi cestujete a nebaví vás za dovolené platit přemrštěné sumy českým cestovním kancelářím, když mnohdy tomu ani kvalita služeb neodpovídá? Tak právě pro vás je tu Rudolf Reisen.

Pokud se o cestování opravdu zajímáte, určitě víte, že zájezdy německých ck [1] mají trochu jinou (lepší) úroveň než ty naše. Začíná to už o organizace, péče cestovní kanceláře o klienty a končí to lepší dopravou nebo třeba lepšími pokoji na hotelu. Když navíc dodám, že tyto zájezdy [1] jsou navíc i cenově výhodnější, může se to jevit jako pěkná nespravedlnost. Bohužel komu se nechtělo odlétat z Německa, měl donedávna smůlu. Donedávná z toho důvodu, protože nyní můžete vyrazit na exotický zájezd [1] s Rudolf Reisen třeba hned s odletem z Prahy!

Pokud jste vždy snili o exotické dovolené, doporučuji cestovat s touto cestovní kanceláří, která se zaměřuje i na lokality v Asii, které některé cestovní kanceláře vůbec nenabízejí! Můžete vyrazit například do Thajska [2], Malajsie [3] nebo třeba na Srí Lanku [4]. Cesta letadlem by měla být velmi konfot¨rtní vzhledem k ohledu, že tato cestovní kancelář léta se společností Emirates. Pokud máte ale z létaní fobii nezoufejte i pro vás se tu něco najde, můžete s touto cestovní kanceláří vyrazit například na plavbu lodí [5].

Předním prodejcem zájezdů německých CK je RUDOLF REISEN. Neváhejte tedy a zavolejte na zelenou linku 800 100 567 nebo navštivte web www.rudolfreisen.cz [1].