Pražské hotely jsou výborným zázemím k poznávání města


Chcete se rozhlédnout po naší metropoli, navštívit pár význačných míst, kudy proudila historie nebo jen tak relaxovat a sledovat, jak pomalu plyne Vltava? Pokud hledáte ideální ubytování, porozhlédněte se v nabídce pražských hotelů. Právě tady totiž dostanete to nejlepší, díky čemuž bude váš pobyt ještě o to příjemnější. Kdo by si rád neprožil pár nocí v luxusním prostředí, kde vám splní každé přání?

Parkování v podzemní garáži je samozřejmostí

Nadstandardní péče o hosty začíná už záhy po příjezdu. Hotel Praha vám totiž po předchozí dohodě umožní zaparkovat ve vlastních garážích, kde vaše auto nebude nikomu na očích. A tím to samozřejmě nekončí, vždyť k dispozici je i rychlé Wi-Fi připojení, možnost ubytovat i zvířecího mazlíčka a možnost využít prostory Lobby baru.

Výborná snídaně, kosmetický salon, thajská masáž a ochotný personál, který je vám ochoten vyhovět za každé situace. I to jsou velké přednosti moderního pražského hotelu, v němž si svůj pobyt užijete skutečně na jedničku.

Hodnocení hostů zde hovoří úplně za vše

Kdo je spokojený se službami, nebojí se to sdělit veřejně. Pozitivní reference tak mluví jasně, tady nespokojení hosté rozhodně nejsou! Můžete se vydat za prací, zábavou nebo víkendem s manželkou, když se už blíží oslava společného výročí a je nasnadě nadělit si nějaký ten společný dáreček.

Když zde chcete uspořádat setkání s obchodním partnerem nebo někým, na kom vám hodně záleží, je tu prostorný konferenční sál. Do něj se vejdou až čtyři stovky hostů, tři velké místnosti a perfektní technické zázemí se bude líbit i mnoha zahraničním návštěvám.

Samozřejmostí je možnost uspořádat raut nebo zajistit tlumočnickou kabinu, aby nedošlo ani k nejmenším chybám při překladu sdělení. Nebo byste raději někam na výlet? Praha je pro zajímavé zážitky jako stvořená!

Přidejte komentář