- Zinnia - http://zinnia.cz -

Proměňte obyčejný výlet na Karlštejn v romantický zážitek

Plánujete výlet na Karlštejn, jeden z nejznámějších českých hradů? Bydlíte od tohoto hradu daleko a nechce se vám trávit dlouhé hodiny v autě, jen abyste si prohlédli hrad a jeho okolí a vydali se na zpáteční cestu? Chcete si výlet užít více, třeba jako romantický nebo relaxační? Nejezděte jen na 1 den, ale objednejte si také ubytování. Ideálně přímo pod hradem v hotelu Karlštejn.

Proč hotel Karlštejn?

Ubytování Karlštejn [1] v romantickém hotelu Mlýn Karlštejn je určeno zejména pro páry, ale také se jedná o ideální prostory k pořádání firemních večírků. Celkem jek dispozici 21 pokojů a 49 lůžek. Hotel se nachází pod hradem u jezu řeky Berounky v malebném prostředí Českého krasu. Tipy na další zajímavá místa v této lokalitě najdete ZDE [2]. Pokoje jsou zařízeny stylově a především maximálně komfortně. Všechny jsou nekuřácké, s Wi-Fi zdarma.

Domácí kuchyně

Restaurace Karlštejn [3] je založena na domácích a čerstvých surovinách. Nejvíce vyhledávané jsou rybí speciality, ale restaurace si dělá i vlastní pečivo, pěstuje vlastní zeleninu a bylinky. Kuchyně je zdravá, čerstvá a chutná. Součástí hotelového areálu je také ostrov o rozloze 2 500 m2 s romantickým altánkem, grilem a párty stanem pro odpolední posezení. Hotel se o své klienty stará a připravuje pro ně tematické akce a balíčky. Některé balíčky jsou skutečně originální.

Balíčky hotelu Mlýn Karlštejn