Řecko – Nádherná pozdní dovolená


Letnímu hřejivému sluníčku už máváme pomaloučku na rozloučenou. Stále kratší dny, studená rána, dny s mnoha dešťovými přeháňkami, nepříjemné poryvy větru… Žádné příjemné vyhlídky pro drtivou většinu z nás. A co si tahle léto ještě o maličko prodloužit? Myslíte si, že je to nereálná představa? Ale kdeže, dovolená v Řecku vás na sklonku léta opravdu nadchne.

Prodloužené léto

Alespoň ještě chvíli můžete žít v domnění, že je léto v plném proudu. Atmosféru horkého léta jen nádherně podtrhne azurově modré nebe, teple písčité pláže a hřejivě modré moře. Než vtrhnete do víru plného pracovního nasazení, je taková pozdní dovolená opravdovým balzámem na nervy. Navíc posezónní nabídka zájezdů vás finančně „nezrujnuje“. V nabídce označené lastminute Řecko si jistě vybere každý nadšený cestovatel.

Od poznání, přes sport až k odpočinku

Toto spojení třech vzájemně nesourodých stylů prožití dovolené se může zdát až bláznivé. Opak je však pravdou. Právě Řecko nabízí všechny tři varianty dovolené. Na své si tady přijdou nadšenci dychtící po poznání dějin. Jen málokterá země se totiž může pyšnit takovou zajímavou minulostí, plnou bájí, mýtů a nádherných staveb. Nechcete-li vyrážet za památkami na „vlastní pěst“, poznávejte Řecko díky bohaté nabídce poznávacích zájezdů. Hlásíte-li se spíše ke skupině „dovolenkářů“, pro které je celodenní válení na pláži hřích, sportujte. V Řecku si užijete nejen vodní sporty, ale zajezdit si tady můžete i na kolech nebo se vydat na výšlap do hor. Ať už po dávce poznání nebo po příjemném vyčerpání na vás čeká náruč moře s osuškou z teplého písku.

Řecko není…

jen známý ostrov Kréta. Nejen krásné pláže vám nabídne i ostrov Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Lefkada, Lesbos, Rhodos, Samos…Stačí si jen vybrat. Pohostinní Řekové vám nabídnou nejen špičkový servis, ale i otevřenou srdečnou náruč jižanů.

Přidejte komentář