- Zinnia - http://zinnia.cz -

Bytové „parfémy“

Žena vybírá svůj ideální parfém velice pečlivě a důkladně. Muž už je na tom, ve většině případů, hůře. A váš byt? Ano, i ten může mít svoji osobitou vůni, ke které mu snadno pomůžete. Připravili jsme pro Vás tři typy, které vašemu bytu dodají ten správný „šmrnc“.

Mezi novinky jistě patří Ambi Pur gel Crytals. Nádobka zaoblených tvarů v sobě ukrývá gelové kuličky plné parfémované tekutiny. K dostání je ve dvou variantách Rose & Orchid nebo Eucalyptus & Lime. Pokud chcete, aby Váš osvěžovač ještě lépe vynikl a doladil interiér Vaší domácnosti nebo kanceláře, stačí odstranit vrchní fólii a umístit nejlépe na světlo. V denním světle se kuličky elegantně třpytí. Pokud se vám vůně nezdá dost intenzivní, stačí nádobkou jemně zatřást a kuličky promíchat. Příjemná vůně bude vašim čichovým smyslům dělat radost 6-8 týdnů.

AmbiPur Anti Tabák by neměl chybět v žádné domácnosti nebo kanceláři, byť jen příležitostného kuřáka. Příjemná kořeněná vůně eliminuje nepříjemný zápach tabákového kouře. Jeho použití je velice snadné. Strojek s lahvičkou Ambi Pur zasunete do zásuvky a zvolíte si intenzitu odpařování. Během pár okamžiku váš byt provoní vůně obsahující opravdový parfém. Stálou intenzivní vůní vám Ambi Pur zaručuje dlouhých 80 dnů. Varianta AntiTabák je určena i nekuřákům pro svou elegantní dřevitou vůni cedru je bestsellerem v osvěžovačích vzduchu.
AmbiPur nabízí parfém do zásuvky i s vůní Zeleného čaje. K dostání jsou i v podobě náhradních náplní.

Pokud chcete svůj byt provonět létem pomůžou vám v tom 3 svěží vůně v jednom strojku. Pod názvem 3Volution Fresh New Day najdete harmonickou kolekci 3 svěžích vůní. Vůně letního ranního otevřeného okna, vůně čerstvě posečené trávy a svěží ranní vánek obléknou váš byt do toho pravého léta. Vůně se automaticky mění každých 45 minut, tím každou zaznamenáte. Vydrží až 90 dní. K dostání jsou i náhradní náplně

Informace a fotografie poskytl distributor pro český trh firma Sara Lee Czech Republic, a.s.