- Zinnia - http://zinnia.cz -

Chcete bydlet v „novém“ bytě rychleji a levněji? Vsaďte na sádrokarton!

Rozhodli jste se pro rekonstrukci interiéru panelákového bytu, ale máte obavy z náročných úprav? Optimální cestou je většinou tzv. suchá výstavba, která po zvážení různých stavebních technologií vychází nejlépe. Zeptali jsme se zkušených řemeslníků z cechu Ekomplex na výhody sádrokartonových systémů. Odborníci z divize sádrokartony Jihlava [1] moc dobře ví, že díky sádrokartonu může interiér vypadat mnohem lépe, a to i bez vysokých investic.

Hlavní výhody sádrokartonu

Sádrokartonové systémy jsou populární na celém světě. K hlavním výhodám patří rychlost výstavby, nízká hmotnost konstrukce a minimální tloušťka stěn při jejich neprozvučnosti. Za zmínku však stojí i další vlastnosti – pevnost, odolnost a zároveň lehkost, díky které nedochází k zatížení nosné konstrukce. A aby toho nebylo málo, sádrokarton [2] se podílí na regulaci vlhkosti v místnosti, je dobře tvarovatelný, pevný a snadno se řeže.

zinnia_cz_remeslnici_Ekomplex_01

Sádrokarton se používá v rámci realizace akustických předstěn, odhlučnění bytů a jejich dodatečného zateplení, stavbě podhledů a příček. Významným pozitivem je i estetické hledisko – desky vytvoří rovné a hladké stěny, které po vymalování vypadají velmi přitažlivě. Natěrači Jihlava [3] zároveň upozorňují na trochu vyšší spotřebu barvy a nutnost aplikace speciálních přípravků. Tato „negativa“ se však na celkové ceně za renovaci interiéru příliš neprojeví.

zinnia_cz_remeslnici_Ekomplex_02a

Realizaci nechte na zkušených montérech

Pokud si na rekonstrukci bytu netroufnete, neztrácejte čas a nervy. Obraťte se na profesionální sádrokartonáře, kteří se postarají o kvalitní namontování sádrokartonových konstrukcí. Montéři z cechu Ekomplex mají za sebou stovky úspěšných realizací, a to včetně velkých hotelových komplexů.

Nedílnou součástí služeb cechu Ekomplex jsou také podlaháři, instalatéři, krbaři a certifikovaní technici zajišťující revize elektro Jihlava [4]. Všichni řemeslníci poskytují naprosto profesionální servis za velmi příjemné ceny.

Mohlo by vás zajímat: Víte, jak se natírá fasáda [5]?