- Zinnia - http://zinnia.cz -

Dětské hřiště – dobré využití volného času vašeho malého dítěte

Však to jistě sami znáte. Děti, obzvláště ty malé jsou živé, všechno si chtějí osahat, prohlédnout a vyzkoušet. Ke správnému vývoji potřebují mnoho podnětů a aktivit.

Dětské hřiště je dobrou volbou pro všechny rodiče s malými, ale i staršími dětmi. Dětská hřiště Jungle Gym se specializují na houpačky, skluzavky, pískoviště, zkrátka na vše, co má na správném dětském hřišti být.

Skluzavky Jungle Gym jsou k zakoupení v různých barevnách provedeních a ve dvou délkách. Díky tomu může být vaše hřiště opravdovým originálem. Jungle Gym je totiž vhodné nejen na větší dětská hřiště, ale také na zahrady. Vaše dítě jistě ocení barevný prostor pro využití času. Rodiče většinou potěší, že jsou skluzavky vyráběny s ohledem na bezpečnost.

Jungle Gym je stabilní a na věži si může hrát tři až pět dětí v závislosti na typu věže. Jedná se o masivní, velmi pevnou konstrukci, která navíc obsahuje kotvící kovové prvky, což ještě umocní bezpečnost a pevnost skluzavek.

Dětská hřiště [1] Jungle Gym jsou jednoduchá z hlediska montáže. Zvládne to každý průměrný kutil sám doma, což je výhoda pro vás. Nepotřebujete speciálního technika, nemusíte mu platit za jeho práci. Skluzavky a věže se skluzavkami či houpačkami si můžete nainstalovat doma na zahradě svépomocí.

Častý a také velmi logický dotaz rodičů je, zda jsou dětská hřiště Jungle Gym bezpečná. Odpověď zní: „Ano, jsou.“. Hřiště jsou vyráběna za použití kvalitních materiálů v Holandsku, což oproti čínským výrobkům znamená vyšší kvalitu. Bezpečnost je garantována certifikátem „TÜV bauart geprüft“.

Zaujala vás dětská hřiště Jungle Gym? Neváhejte a pořiďte tyto skvělé, barevné skluzavky dětem na zahradu, uvidíte, že děti budou nadšeny a na skluzavkách si vydrží hrát i dlouhé hodiny. Velké plus je také to, že dětská hřiště Jungle Gym podporují koordinaci pohybů dětí a rozvíjí jejich pohybové schopnosti.