Jedinečné podlahové inovace


Zařizujete si byt a přemýšlíte jaké podlahy zvolit? Zajímá vás co je moderní a jaké jsou žhavé novinky v tomto průmyslu? Neváhejte a zvelebte si vaše obydlí.

Stavebnictví jde rychle dopředu, tím pádem i podlahy, pryč jsou doby, kdy doma lidé měli jen nevzhledné linolea. Dovolím si tvrdit, že dnes spíše platí tvrzení, že co dům to originální designerský kousek! Chcete, aby i váš dům byl nádherný, a aby v něm byla radost trávit volné chvíli s vašimi blízkými? Začněte pěkně od podlahy.

Pravdou je, že dnes už můžete zakoupit i velice zajímavá linolea, které už vypadají trochu k světu, nic méně stále se dle mého názoru nevyrovnají modernímu dobře ladícímu koberci. Na druhou stranu s koberci je hodně práce, musíte je udržovat v čistotě a to zabere trochu více času než třeba u kachliček, které stačí jen přetřít. Na druhou stranu plno lidí si kachličky nedovede představit jinde než v koupelně, tak co s tím? Řešením je dřevěná podlaha, která je vkusná elegantní a hodí se jak do dětského pokoje, tak do pracovny sladí-li se dobře.

Navíc i tento typ podlah můžete sladit s nejvonnější populární technologií, která se už nyní těší obrovské oblibě mezi jejími vlastníky, je jí podlahové topení. Podlahové topení je jedinečný výdobytek, díky kterému už vám nikdy nebude zima na nohy. Neskýtá to ovšem ani zdaleka jen tuto drobnou výhodu, krom toho, že je podlahové topení zdraví prospěšnější, je rovněž i úspornější a tím pádem šetří vaše peníze a co víc je i vzhlednější, protože je schované, hezky „pod kobercem“.

Montáž podlahového topení navíc není nějak zvlášť nákladná. Pokud si necháte vaši podlahu zařídit od profesionálů, nemusíte se vůbec o nic starat, vše za vás udělají oni a vy si pak můžete užívat nohy v teploučku i když třeba budete naprosto bosí. Budete vám teplo a nebudete muset být v přetopeném bytě, no není to geniální?

Přidejte komentář