Překrásná vánoční dekorace téměř bez práce


Chcete letos oslnit sousedy nádherně ozdobeným domem? Nebo jen toužíte doma navodit příjemnou vánoční atmosféru? S námi dokážete obojí a velmi lehce.

Základní předpoklad té správné výzdoby je samozřejmě stromeček, betlém a vánoční svícen.  Všechny tyto symboly vánoc najdete v nejrůznějších provedeních, od klasických až po moderní a originální plné křiklavých barev, ať už zvolíte jakýkoliv styl, mějte na paměti, že každý kus vánoční dekorace je pouze jeden dílek skládačky, který by vám měl dát ve výsledku dokonalý celek. Takže se snažte držet linii a téma, aby celá dekorace byla dokonale sladěná.

Nebyl by to žádný pořádný stromeček bez světýlek, takže kupte i nějaké vánoční osvětlení. Tady se opravdu doporučuji odklonit od tradičního staršího modelu vánočního stromku, na který bylo zvykem připevňovat svíčky (extrémně nebezpečné, riziko vzplanutí při vteřinové nepozornosti) anebo věšet na něj sušené ovoce, perníčky, čokoládu a všelijaké další jedlé ozdobičky (pokud chcete, aby váš dům napadli mravenci a další škůdci tak prosím).

Pokud máte navíc tu výhodu, že máte baráček a máte díky tomu i nějaké venkovní nevyužitý prostor, můžete toho využít a vyzdobit dům v Americkém stylu tj. s obrovským množstvím zářivých vánočních světýlek a lezoucím ježíškem do okna! Venkovní vánoční osvětlení seženete téměř v každém obchodě, pokud koupíte kvalitní žárovičky, nebude vám to jíst moc energie a tím pádem ani váš účet za elektriku nebude alarmující, navíc instalace je snadná a kreativní, takže vám mohou pomoci i vaše děti. A co může být o Vánocích kouzelnější než strávit trochu času s rodinou?

Přidejte komentář