Proč se vyplatí mít i v domácnosti výdejník barelové vody?


S výdejníky na vodu z barelů se většina z nás setkala zejména v kancelářských a komerčních budovách, kde je stále jejich největší využití. V posledních letech se ale tyto přístroje stále častěji objevují také v interiéru českých domácností a jejich majitelé si je velmi chválí. Proč se trend vody v barelech přesouvá z kanceláří i do bytů a rodinných domů? Vyplatí se vůbec mít v interiéru výdejník barelové vody? Na tato témata se nyní podíváme.

Kvalitní voda s minimem starostí

Hlavním důvodem pro větší oblibu výdejníků vody v barelech i pro domácnosti, je především touha po kvalitní a čisté vodě. Voda z vodovodního řádu sice splňuje předepsané normy, ale ne každému tyto normy vyhovují. Jakým způsobem se také dá čistit a kontrolovat voda do vodovodního řádu, se můžete podívat v tomto článku. Voda v barelech má složení mnohem kvalitnější, je chutnější a pro lidské tělo vhodnější. Tedy alespoň pokud budete vodu odebírat od spolehlivých dodavatelů. Velkou předností je také fakt, že barely na vodu mají obsah 18,9 l, což průměrné rodině vystačí na několik dnů. Stačí zasadit do výdejníku. Nebudete se muset starat o likvidaci PET lahví. Barely si dodavatel sám odveze a doveze nové, podle potřeby.

Stále elegantnější design

Design je pro moderní domácnosti velmi důležitý. I toho jsou si výrobci výdejníků vody vědomi. Už se nejedná o přístroje bez elegance, ale právě naopak. Vzhledu je při vývoji nových modelů věnována velká pozornost, aby se daly využít i v moderních domácnostech. Velmi elegantní je například výdejník Aquamat, který je dokonce nabízen také ve stolní verzi. Výdejníky vody nemusí být jen trnem v oku domácnosti, ale naopak jejím elegantním doplňkem.

Více funkcí

Pro každý výdejník vody by měly být v současné době samozřejmostí funkce jako je chlazení a ohřev vody. Některé modely ale umí mnohem více, například i výrobu sodovky. Výdejník vody může být zároveň i výrobník sody. Navíc je u strojů do domácnosti stále minimalizována jejich hlučnost i cena, aby byly vhodné opravdu pro každého.

Štítky: ,

Přidejte komentář