Robotický vysavač – ušetří vám čas i námahu


Chci se s vámi podělit o své zkušenosti s používáním robotického vysavače. Tuto vychytávku jsem dostala k Vánocům od rodiny a jsem s ní zcela spokojena, proto si myslím, že je dobré informovat o možnostech tohoto stroje i další lidi, kterým může robotický vysavač ušetřit spoustu práce a času.

Když jsem našla robotický vysavač pod stromečkem, šokovalo mne to. Zprvu jsem si říkala, že je to nesmysl, zbytečnost do domácnosti, prostě jenom hračka, marketingový trik. Takovou věc přeci vůbec nepotřebuju. Nyní si po zkušenostech s tímto vysavačem nemůžu vysavač Roomy vynachválit.

Největší výhoda je pro mne jednoznačně úspora času. Robotický vysavač zapnu, když ráno odcházím, nastavím, aby se po nějaké době vypnul, postavím virtuální zeď a odejdu. Když se vrátím domů, je vyluxováno. Virtuální zeď jsou totiž čidla, která vysavač zachytí. Díky tomu můžete snadno vymezit prostor, kde bude robotický vysavač vysávat a kde už ne (například pokud nemáte koberce po celém pokoji).

Mnoho žen jistě ocení, že je vysavač velmi pěkně zpracovaný. Vyniká ale nejen líbivým designem, ale i použitím kvalitních materiálů a osvědčených výrobních postupů. Díky tomu si koupíte kvalitní a praktický výrobek.

Robotické vysavače ale vynikají oproti klasickým ručním vysavačům také tím, že mají zabudovanou desinfekci pomocí UV světla a snadno si poradí s chlupy od psů.

Další velkou výhodou je, že robotický vysavač je zcela bezpečný, takže nehrozí, že se o něj zraní vaše děti. Ba právě naopak. Mám mladšího bratra, který si s ním velmi rád hraje. Dálkovým ovládání ho posouvá po koberci. Tak zabijeme dvě mouchy jednou ranou – bratr si chvíli hraje sám a ještě při tom uklidí.

Existuje několik typů robotických vysavačů, takže si můžete vybrat takový, který vám bude vyhovovat. Můžete se rozhodovat dle velkého množství kritérií, na stránkách firmy, která prodávají robotické vysavače, najdete přehlednou tabulku, která srovnává jednotlivé typy. Pokud stále váháte, zda si robotický vysavač pořídit či ne, rozhodně vám ho doporučuji – ušetříte si spoustu čas a námahy. Robotický vysavač je skvělým pomocníkem v domácnosti.

Štítky: , , ,

Komentáře k “Robotický vysavač – ušetří vám čas i námahu”(celkem 4 )

 • Monika:

  Je vynikající, před měsícem jsem si ho koupila a můžu všem doporučit. Dostane se všude, vysaje koberce i podlahy, a nemusíte se o něj vůbec starat. Jediná jeho nevýhoda je, že má malý koš na nečistoty. Po každém použití ho musíte vysypat 🙁 Doporučuji všem vyzkoušet, manžel mi ho nejdřív rozmlouval a teď chce koupit i ten na vytírání 🙂

  • Verunka:

   Mám novější robotický vysavač Robzone i s mopem a je to moc šikovný pomocníček. Holky fakt doporučuju.

 • michna88:

  Také mám RobZone a musím souhlasit s Verunkou, je to vynikající pomocník, který šetří čas. POradí si s každým povrchem.

 • sharka:

  já právě zkoumám různý robotický vysavače a Robzone se mi líbí nejvíc poměr cena/výkon. Právě ten výkon mi přijde super a za podstatně nižší cenu než třeba iRobot, který stojí jednou tolik s nižšími parametry

Přidejte komentář