Smíchov City: Unikátní projekt změní tvář nákladového nádraží


Praha je městem mnoha tváří. Navíc se stále formuje a nabízí nové příležitosti k nadstandardnímu bydlení, které byste jinde pohledali. Pokud si pohráváte s myšlenkou na stěhování do hlavního města, případně již v Praze bydlíte, ale toužíte po lepší lokalitě, máme pro vás konkrétní tip.

Vydržíte-li ještě nějakou dobu čekat, mohl by vás zaujmout unikátní projekt, který naprosto změní tvář smíchovského nákladového nádraží. Proč byste ale vůbec měli uvažovat o tom, že vaše budoucí adresa bude právě zde? Podrobnosti se dozvíte v následujících řádcích…

Z nákladového nádraží „nové město“

Na místě původního smíchovského nákladního nádraží brzy vyrostou novostavby Praha 5, jejichž nedílnou součástí budou i kancelářské komplexy, zelené plochy a aleje lemující silnice. Projekt nese název Smíchov City a stojí za ním jeden z předních českých developerů Sekyra Group. A že půjde o razantní změnu, svědčí i velikost zastavěné plochy 210 000 m2.

01

Máte-li obavu ze starých skladů a kolejí, hoďte ji za hlavu. Celá lokalita projde kompletní přestavbou a nové byty budou zasazeny do architektonicky promyšleného celku. Dojde k vybudování nové infrastruktury a nebudou zde chybět všechny důležité služby. Budoucí obyvatelé budou mít k dispozici školy, obchody, restaurace, městský park a pěší boulevard.

Tip: Nechcete čekat a potřebujete nové bydlení ihned? Pak vás bude zajímat prodej bytů Praha v atraktivních lokalitách.

Smíchov City nabídne vysoký standard bydlení, kompletní občanskou vybavenost a dostatek míst pro relaxaci a sportovní využití. Samozřejmostí je i perfektní dostupnost do ostatních městských částí.

02

Projekt je momentálně ve fázi přípravy, ale jisté je to, že výsledná podoba bude stát za to. Výstavba započne v roce 2017 a výsledek mimo jiné přinese i propojení přerušeného spojení mezi údolím Vltavy a okolními kopci. Chcete-li se dozvědět další aktuální informace, pokračujte na www.sekyragroup.cz.

Přidejte komentář