To pravé ložní povlečení


Ať už bydlíte v bytě, v domě nebo třeba na chalupě, základem každého útulného domova je ložní povlečení. Existuje spousta druhů: Flanelové, bavlněné, saténové, froté, je jich zkrátka mnoho a každý si může vybrat dle libosti. Ač je nutná kvalitní postel, výběr správného ložního povlečení na ni je neméně důležité.

Proč je důležité?

Nezapomínejte, že až třetinu života strávíte spánkem, a právě proto by vaše ložní povlečení mělo být co možná nejlepší. Pozornost je nutno věnovat jak materiálu, který vám nejlépe sedí, tak vzhledu – příjemný vizuální vjem zlepší vám spánek.

I pro vaše ratolesti

Pokud máte děti, jistě oceníte, že existuje specializované ložní povlečení přímo pro ně. Motivy se Spidermanem, Hello Kitty nebo Piráty z Karibiku se jim určitě bude líbit a navíc bývá antialergenní. Dětské povlečení je v módě především v posledních letech a není divu: Děti milují vše se svými oblíbenými postavičkami, a přítomnost jejich hrdiny přímo na povlečení jim pomáhá lépe spát.

Pohodlí pro každého

Pro maximální pohodlí dětí i dospělých existuje pohodlné a kvalitní povlečení na postele ze speciálního mako saténu, který je kvalitnější a příjemnější na dotek, než běžný satén. Kdo je však zvyklý na klasiku, tak se samozřejmě stále prodává flanelové nebo bavlněné povlečení, a to v mnohem příjemnějším provedení než dříve. Dnes již hrubé a tvrdé povlečení jen těžko nenaleznete.

Kde nakoupit?

Když už mluvíme o nabídce ložního povlečení, tak je důležité vybrat ten správný obchod, kde povlečení koupit. Nabídkou vyniká především web Domácí pohoda. Kromě povlečení samotného tam naleznete i speciální fotopovlečení, polštáře, přikrývky, matracové chrániče, ručníky a osušky. Například přikrývky si díky tomu můžete barevně sladit tak, aby dokonale sedělo k povlečení. Mimo standardní velikost povlečení je k dispozici i povlečení prodloužené či francouzské. Skvělé jsou také dárkové poukázky, které vám umožní obdarovat kvalitním povlečením i vaše blízké – z přibližně 500 různých variant povlečení si zkrátka vybere každý. Tak neváhejte, a kupte si své vysněné ložní povlečení!

Přidejte komentář