Trávíte delší dobu mimo republiku? P.o.box je ideálním řešením pro vaši poštu.


Blíží se letní prázdniny a mnoho Čechů se chystá vycestovat do zahraničí – za prací, poznáním či studiem. Častým problémem je, co dělat s poštou, když odjedete na dlouhou dobu mimo republiku. Ať už se rozhodnete pro studium v Australii, pracovat v Německu nebo si vyberete nějakou jinou možnost vycestování, p.o.box je ideální řešení pro přijímání pošty v době vaší nepřítomnosti.

Podle délky vaší práce v zahraničí či studia mimo republiku – zkrátka dle délky vycestování – a vašich požadavků můžete vybrat ze dvou základních schránek – TRANSFER a BASIC.

Schránku TRANSFER využívají lidí, kteří chtějí přeposlat došlou poštu jinam. Tato služba je vhodná pro ty, kteří se chystají do zahraničí na dlouhou dobu – například roční studium v Australii, USA, Anglii či jiné oblíbené destinaci.

Poštovní schránka BASIC je určena pro krátkodobé pracovní či studijní pobyty v zahraničí – zpravidla pobyty, které probíhají po dobu letních prázdnin, krátkodobé výměnné pobyty a další. Tato poštovní schránka funguje tak, že v ní budete mít došlou poštu uschovanou do doby, než si ji sami vyzvednete. Je možné si sjednat i naskenování došlé pošty.

P.o.box přináší i mnohé další výhody. Především je POBOX24, která poštovní schránku provozuje, soukromá společnost, takže máte jistotu, že budou vaše problémy v případě jakýchkoliv řešeny s důrazem na rychlost a efektivitu, čehož se u České Pošty pravděpodobně nedočkáte.

Schránku p.o.box s oblibou využívají také lidé, kteří často nakupují v internetových obchodech, ale z osobních důvodů nechtějí uvádět svou stálou adresu, případně z různých důvodů nechtějí, aby jim balík přišel domů.

V případě, že se chystáte pracovat v Německu nebo jinde v zahraničí, či studovat mimo republiku a chcete přeposlat došlou poštu jinam nebo poslat balík do ciziny, neváhejte a využijte služeb společnosti POBOX24. Tyto služby jsou ověřené, kvalitní a pro lidi, kteří budou delší dobu mimo své bydliště zcela ideální.

Štítky: , ,

Přidejte komentář