Ušetřete tisíce korun s Kupi.cz


Mnozí z nás využívají Heuréku a další srovnávače cen, když chtějí výjimečně koupit nějaký dražší přístroj či někoho obdarovat něčím, co běžně nekupují. Existuje ovšem i způsob, jak ušetřit na každodenním nákupu.

Pokud se snažíte jednou za čas ušetřit nějakou tu korunu tak, že když hodláte koupit nějakou dražší věc, srovnáte si ceny a hledáte nejrůznější akce, děláte dobře. Ušetříte nějakou tu stovku a ta se dnes hodí! Problém je ale v tom, že tímto způsobem vždy pouze jednorázově ušetříte nějaký ten peníz. Co takto ušetřit něco málo na věcech každodenní potřeby?

Je samozřejmě lepší ušetřit na cenově levnější položce každý den nějakých 10-20kč nebo i více, když ji používat každý den a často ji dokupujete než jednou za rok ušetřit dvě stokoruny díky tomu, že naleznete akční zboží a koupíte drahou věc s velkou slevou.

Pokud ale chcete mít přehled a nakupovat věci typu potraviny a výrobků z drogerie a navíc využít i nějaké ty slevy, budete muset pravděpodobně ležet nad nákupním seznamem pěkně dlouho. Protože než projdete všechny katalogy velkých řetězců ve vašem okolí, najdete a srovnáte, co hledáte, chvíli to potrvá. Jenže Kupi.cz tohle vše udělá za vás a zdarma! Vaším jediným úkolem pak bude napsat si onen nákupní seznam, což je jen jedna z mnoha věcí, kterou Kupi také nabízí.

Na kupi.cz najdete

  • Přehledy akčních letáků všech možných obchodů
  • Přehledy akčního zboží (nejvýraznější slevy)
  • Srovnání cen potravin a drogerie
  • Vyhledávání výrobků podle lokality/značky
  • Tvorbu nákupního seznamu
  • Počtení v Kupi.cz magazínu
  • Hlídání akčních slev

A to vše je navíc opravdu zdarma, tak na nic nečekejte a začnete šetřit s Kupi.cz ještě dnes!

Komentáře k “Ušetřete tisíce korun s Kupi.cz”(jeden komentář)

Přidejte komentář