Vánoce jako z pohádky díky LED osvětlení


Každý rok těsně před Vánoci si říkáte, že na vánoční osvětlení už je pozdě a jeho nákup odložíte zase na další rok? Pak se letos připravte s předstihem a pořiďte si všechno potřebné k osvětlení vašeho domu i zahrady už teď. Před Vánoci už budete tak mít čas na další přípravy, navíc vás díky romanticky vyzdobenému domovu zachvátí ta pravá vánoční atmosféra.

01

Kouzelná pohádková atmosféra pro pohodové Vánoce

Idylický konec roku… To je nejen vůně cukroví, příprava bramborového salátu, obalování kapra a řízků. Nechybí samozřejmě ani všechny vaše oblíbené pohádky a filmy s vánoční tematikou. O dokonalou idylu se však postará také vánoční osvětlení, které vykouzlí perfektní atmosféru. Jediným cvaknutím vypínače se váš domov promění v ráj každého milovníka romantické vánoční nálady.

Romantická atmosféra po celý rok

A kdo říká, že osvětlení můžete vytáhnout pouze při speciální příležitosti? Kouzelná atmosféra může na vaší zahradě panovat po celý rok. Budete tak mít najednou postaráno o osvětlení i vkusnou výzdobu. Obzvlášť je-li vaše zahrada dějištěm mnoha večírků a oslav, není důvod LED osvětlení po Vánocích schovávat do sklepa či na půdu. V párty stanu nebo zahradním altánu se budou vánoční světýlka skvěle vyjímat a vaše oslava nebo posezení s rodinou či přáteli dostane zcela nový rozměr.

Moderní LED technologie ve vašich službách

Překotný vývoj ve světě technologií je mnohdy obtížné sledovat, avšak v našem sortimentu naleznete jen ty nejmodernější druhy vánočního LED osvětlení. Tomu v současné době vládne samozřejmě LED technologie, která se vyznačuje extrémně nízkou spotřebou v porovnání s klasickými žárovkami. Uznejte, že úspora dosahující až 90 % spotřeby elektrické energie rozhodně není zanedbatelná! Ušetřené prostředky jistě využijete efektivněji.

Vánoční osvětlení na stromeček vám navíc pomůže vyřešit problém s nasvícením vašeho domova na dlouhou dobu, neboť jeho životnost je rovněž velmi potěšující. Nebudete se tak muset každý rok znovu a znovu zabývat výběrem a sháněním nových řetězů, kabelů a dalších dekorací03

Světelné LED řetězy, kabely a sítě

Základem každého světelného systému jsou dostatečně dlouhé LED kabely nebo řetězy. Před jejich nákupem si promyslete, jak dlouhé varianty budete k osvětlení vašeho domu či zahrady potřebovat. Ovšem jako univerzální řešení se nabízí řetězy a kabely o délce 20 metrů, kterým bez problémů ozdobíte strom před vaším domem.

  • Svítící LED řetězy: První volbou při nákupu vánočního osvětlení jsou bezesporu svítící řetězy, které vytvoří nezbytný základ pro další výzdobu. Své využití na vaší zahradě navíc naleznou během celého roku, nikoli jen v zimě.

  • Svítící LED kabely: Ideálním řešení do venkovních prostor představují světelné kabely, které jsou opatřeny odolným plastovým pouzdrem, díky němuž dokážou bez úhony přečkat i nevyzpytatelné zimní počasí.

  • Svítící LED sítě: Velmi působivý dojem vždy zanechají také svítící sítě, díky nimž bude každá vaše zahradní párty opravdu nezapomenutelná.

  • Svítící LED deště: Stejně oslnivý je i světelný déšť, který z vás udělá skutečného mistra vánoční světelné výzdoby.

Vánoční svíticí dekorace

Řetězy a kabely v různých barevných provedeních můžete doplnit i dalšími barevně ladícími dekoracemi. Výsledek díky tomu bude působit celistvě a promyšleně.

  • Svítící LED hvězdy: Neodmyslitelným symbolem Vánoc je hvězda, která se bude skvěle vyjímat nejen na vrcholu vašeho vánočního stromku, ale i nad vašimi vchodovými dveřmi.

  • Svítící LED stromy: Elegantní dekorativní stromy, to je ten pravý způsob, jak vdechnout vaší terase vánočního ducha. Menší model zase dokonale připraví vstupní prostor na návštěvu vašich příbuzných a přátel.

  • Svítící LED rampouchy: Bez rampouchů by to nebyla ta pravá zima! Ovšem v našich zeměpisných šířkách se jich moc často nedočkáme. Proč si tedy nepořídit takové, které vám budou radost po celou zimu…

  • Další svítící LED dekorace: Tímto však nabídka světelných dekorací ani zdaleka nekončí… Vybírat můžete i ze svítících kuželů a koulí nejrůznějších velikostí.

  • Bezdrátové LED svíčky: Jestliže máte po krk všudypřítomných kabelů, pak na vašem stromečku jistě oceníte bezdrátové svíčky na dálkové ovládání.

Praktický systém diLED

Komplexní řešení pro osvětlení vašeho domu i zahrady představuje moderní systém diLED, v jehož rámci si můžete zakoupit nejen samotné světelné zařízení, ale také další praktické komponenty, jako je například napájecí trafo, prodlužovací kabel a podobně.

02

Bezpečnost a kvalita především

Při manipulaci s LED osvětlením je opatrnost rozhodně na místě, a to nejen pokud instalujete světelné kabely a řetězy na vaši střechu. Vždy si proto pečlivě přečtěte přiložený návod a veškeré kroky konejte s rozmyslem.

Na kvalitu námi nabízených výrobků se můžete však spolehnout za všech okolností. Všechny typy vánočního osvětlení splňují parametry stanovené vyhláškou číslo 50 o elektrických zařízeních a velká část z nich disponuje i dalšími certifikáty dokazujícími jejich bezpečnost a nezávadnost. Pamatujte na to, že investovat do kvalitního produktu se v tomto případě rozhodně vyplatí, neboť v opačném případě by mohl být v ohrožení nejen váš majetek, ale dokonce i život.

Chcete-li vědět více, pak si přečtěte článek o tom, jak pořídit a rozmístit bezpečné vánoční osvětlení.

A které vánoční LED osvětlení si vás získalo a letos u vás vyhraje?

Přidejte komentář