Vybíráme kvalitní garnýže


Dokonalost tkví v detailech, proto pokud si zařizujete domov, měli byste věnovat pozornost i těm nejmenším bytovým doplňkům a pečlivě je vybírat. Pokud zvolíte správně, můžete totiž celý design a atmosféru domu ještě znásobit.

Vydrží vám jako nové i desítky let

Asi každý sní o výrobku za přijatelnou cenu, který při minimální péči vydrží jako nový desítky let. Bohužel u většiny věcí je tato představa nereálná. Nic méně co se týče garnýží, pokud nakoupíte u dobrého obchodníka, je to možné! Kvalitní garnýže jsou totiž galvanicky pokovované, což zajišťuje jejich dlouhodobou životnost, která se pohybuje řádově kolem 30 let. Co pokládám já osobně za ještě lepší, je fakt, že se o ně nemusíte nějak zvlášť starat či o ně pečovat.

Na kolik Vás kvalitní garnýže vyjdou?

To je na tom to skvělé, i když koupíte kvalitní garnýž, vyjde vás velmi levně.  Určitě nedoporučuji kupovat jiné než kovové garnýže, i kdyby byly třeba levnější. Bylo by to kontraproduktivní, protože kov je pro tento typ výrobku ten nejlepší materiál. Pokud tedy hovoříme o kovových záclonových tyčích, cena se může pohybovat od pár desítek korun až po tisíce. Pokud si přejete originální, designové a přepychové garnýže musíte počítat s větší cenou.

Kde garnýže zakoupit?

Doporučuji například internetový obchod Garnýže kovové, zde najdete záclonové tyče všech možných tvarů a barev, čeká na vás opravdu široký sortiment kvalitních výrobků za příznivé ceny. Hlavním rozdílem toho obchodu oproti konkurenci je fakt, že výrobky jsou vyrobeny v Evropské unii, nikoliv v Číně.  Nic proti výrobkům z Číny, ale dovolím si tvrdit, že tu přeci jen máme trochu přísnější směrnice a kvalitnější výrobky. Skvělé ale na tom je, že i přestože jsou tyto garnýže kvalitnější, na ceně se to neprojevuje, naopak patří k nejvýhodnějším na trhu!

Přidejte komentář