- Zinnia - http://zinnia.cz -

Vybíráme kvalitní garnýže

Dokonalost tkví v detailech, proto pokud si zařizujete domov, měli byste věnovat pozornost i těm nejmenším bytovým doplňkům a pečlivě je vybírat. Pokud zvolíte správně, můžete totiž celý design a atmosféru domu ještě znásobit.

Vydrží vám jako nové i desítky let

Asi každý sní o výrobku za přijatelnou cenu, který při minimální péči vydrží jako nový desítky let. Bohužel u většiny věcí je tato představa nereálná. Nic méně co se týče garnýží, pokud nakoupíte u dobrého obchodníka, je to možné! Kvalitní garnýže [1] jsou totiž galvanicky pokovované, což zajišťuje jejich dlouhodobou životnost, která se pohybuje řádově kolem 30 let. Co pokládám já osobně za ještě lepší, je fakt, že se o ně nemusíte nějak zvlášť starat či o ně pečovat.

Na kolik Vás kvalitní garnýže vyjdou?

To je na tom to skvělé, i když koupíte kvalitní garnýž [1], vyjde vás velmi levně.  Určitě nedoporučuji kupovat jiné než kovové garnýže, i kdyby byly třeba levnější. Bylo by to kontraproduktivní, protože kov je pro tento typ výrobku ten nejlepší materiál. Pokud tedy hovoříme o kovových záclonových tyčích, cena se může pohybovat od pár desítek korun až po tisíce. Pokud si přejete originální, designové a přepychové garnýže musíte počítat s větší cenou.

Kde garnýže zakoupit?

Doporučuji například internetový obchod Garnýže kovové, zde najdete záclonové tyče [1] všech možných tvarů a barev, čeká na vás opravdu široký sortiment kvalitních výrobků za příznivé ceny. Hlavním rozdílem toho obchodu oproti konkurenci je fakt, že výrobky jsou vyrobeny v Evropské unii, nikoliv v Číně.  Nic proti výrobkům z Číny, ale dovolím si tvrdit, že tu přeci jen máme trochu přísnější směrnice a kvalitnější výrobky. Skvělé ale na tom je, že i přestože jsou tyto garnýže kvalitnější, na ceně se to neprojevuje, naopak patří k nejvýhodnějším na trhu!