- Zinnia - http://zinnia.cz -

Výroba vlastní sauny vyjde levněji, může vás ale stát zdraví

O saunování v pohodlí domova sní stále více lidí a někteří si tento sen chtějí splnit svépomocí. Výroba saun je však zbytečně riskantní.

Pokud si chcete postavit vlastní saunu, potřebujete zkušenosti a odborné znalosti. Mimo jiné je při stavbě sauny potřeba nakreslit návrh projektu, manipulovat s rozvody elektřiny nebo instalovat kvalitní izolaci. A to nejsou jednoduché záležitosti, které by zvládl každý.

Na co si dát pozor

Pokud máte kvalifikaci pro výše uvedené činnosti a do stavby sauny [1] se pustíte, musíte počítat s několika nevýhodami:

Jak je vidět, vlastní výroba saun [2] vypadá ze začátku výhodně, časem se vám ale může hodně prodražit.

zinnia.cz_saunasystem.cz_01

Nechte si saunu postavit na míru

Neriskujte pro zdánlivou finanční úsporu zdraví vaše a vašich blízkých. Nechte si postavit saunu od profesionálů s dlouholetými zkušenostmi, kteří se postarají o to, že sauna bude fungovat dokonale a navíc si můžete vybrat design podle svého vkusu a zvolit vhodný materiál.

Využijte služeb české firmy SaunaSystem, která zajišťuje prodej saun a jejich montáž a servis po celé České republice. Chcete si stavět vlastní saunu, protože se bojíte, že koupená sauna vám nebude pasovat do místnosti? SaunaSystem vyrábí finské sauny [3] na míru [3], takže všechno bude podle vašich představ.

Ukázkové sauny od firmy SaunaSystem:

Domácí sauna Native

Domácí sauna Native

Luxusní sauna Grand

Luxusní sauna Grand

Sauna Modus

Sauna Modus

Sauna Avalon

Sauna Avalon

Líbila by se vám některá z těchto Saun? Pak kontaktujte [4] firmu SaunaSystem!