Zdravotní matrace


V posteli stráví každý člověk více jak třetinu svého života. Chcete-li si tuto třetinu života užít pohodlně, zdravě a příjemně, vyzkoušejte rošty a matrace Dormeo.

Zvolit si kvalitní rošt a matraci do postele je základem spokojeného života. Nevěříte? Pak si vzpomeňte, jak jste se zrovna nedávno „nevyspali do růžova“ a celý den díky tomu nestál za nic. A ta bolest zad každé ráno? Poděkujte za ni svému starému roštu a matraci. Přitom užít si příjemné a svěží každodenní probuzení je tak snadné.

Roštem to začíná…
Základní funkci vám splní i ten nejlevnější rošt za pár korun z kdejakého obchodu. Tedy opravdu jen tu nejzákladnější. Udrží Vaši matraci tam, kde má být. Ale to je asi tak všechno. Rošty Dormeo vám zajistí správnou polohu vašeho těla během spánku. Vaší matraci zaručí perfektní větrání a prodlouží jí životnost. Rošty do postele vyrábí Dormeo z pružných březových překližek, v různých velikostech, aby padly právě do té vaší postele. Vyberte si z nabídky roštů Dormeo ClipFlex, FixFlex, Compact Flex nebo Super Flex. Podrobnější popisky výrobků naleznete na stránkách www.dormeo.cz.

A matrací končí…
Ke správnému roštu patří i kvalitní matrace, nejlépe zdravotní matrace, která vám nabídne anatomické i ortopedické vlastnosti. Zdravotní matrace dodá oporu pro vaše tělo přesně tam, kde je zapotřebí. Díky tomu se zbavíte nepříjemné bolesti zad, krku či kyčlí. Zdravotní matrace Dormeo navíc nabízí antialergickou a antibakteriální ochranu, která vaši „oázu klidu“ zaručeně ochrání před roztoči, plísněmi a bakteriemi. Každé ráno vstanete z postele svěží a odpočinutí. Dormeo si je svými matracemi naprosto jisté. Proto vám nabízí nejen 30 denní lhůtu na vrácení výrobku, ale i záruku až 15 let.

Rošty a matrace Dormeo se staly pro většinu lidí synonymem slova pro zdravý spánek. Zařaďte se mezi ně i vy. Navštivte www.dormeo.cz a vyberte si kvalitní rošt spolu se zdravotní matrací.

Štítky: , , ,

Přidejte komentář