Dárek, který vaše dítě uvede do pohybu


Pokud chcete dát vašemu dítěti dárek, díky kterému bude pociťovat upřímnou radost a to dlouhodobě a navíc díky němu bude trávit svůj volný čas aktivně, darujte mu trampolínu!

Radost už při prvním skoku

Pokud vás ničí pohled na vaší ratolest vysedávající u televize nebo počítače, ale veškeré pokusy ho něčím nadchnout přicházejí vniveč, zkuste něco méně násilného. Trampolína není posilování svalstva, není to cvičení, jsou to radostně strávené hodiny a hodiny. Jelikož, kde jinde se dá stále opakovaně zažívat stav beztíže?

Podle čeho se orientovat při výběru

Bezpočet firem dnes vyrábí trampolíny všeho druhu, podle čeho tedy vybrat vhodný dárek, podle ceny? Já osobně doporučuji vybírat hlavně podle bezpečnostních kritérií, možná vás kvalitní trampolína bude stát nějakou tu korunu navíc, ale je to rozhodně lepší než pak litovat!

Jaké prvky obnáší bezpečná trampolína?

Krom kvalitních a pevných materiálu, ze kterých je trampolína vyrobena, je potřeba zaměřit se na to, zde se někde nevyskytují ostré hrany atp. Samozřejmostí jsou i neporušené, pevné ale zároveň pružné pružiny (měly by být kryty) a doskokové plochy.

Mnohonásobně zvýší bezpečnost vašich dětí trampolína s ochranou sítí. Rozlišujeme dva typy ochranných sítí: horní a dolní. Zatím co ta horní slouží k tomu, aby dítě z trampolíny nevypadlo (což není nic neobvyklého) a pokládám ji za nutnost, dolní bych koupila pouze v případě, pokud máte více dětí či domácího mazlíčka, který by mohl v době, kdy dítě skáče na trampolíně vlézt pod ni, což by pochopitelně mělo vážné následky.

 

Přidejte komentář