Jak zhubnout?


Trápí vás kila na víc? Zkoušíte nejrůznější diety, ale vždy se dočkáte tak maximálně jojo efektu?

Znám ženy, které podobné problémy vůbec neřeší, protože nemusí, tak nějak od konce puberty mají ženské křivky a jejich postava neprochází nějakými razantními proměnami, šťastné to ženy! Bohužel znám i ženy, které si jeden den dopřejí tabulku čokolády a den na to mají problém dopnout se do kalhot. Ještě smutnější pohled je pak na to, když na sobě tento typ žen pracuje na formování postavy a naprosto bez výsledku. Pokud i vy máte problémy dosáhnout postavy, jakou byste chtěli, poradíme vám pár základních typů, jak hubnout efektivně.

Domluvte si schůzku s odborníkem

V naší republice je velký počet výživových poradců, kteří se v oblasti výživy a hubnutí opravdu vyznají. Díky nim tedy můžete zhubnout rychleji, více a především budete hubnout zdravě, tj. úbytek na váze bude tukový nikoliv svalový.  Krom toho, že vám pomohou zhubnout, udělají vám bezpočet testů, díky kterým budete vědět více o svém zdraví, kondici a dozvíte se rovněž ideální váhu vašeho těla.

Dieta? Blbost!

Většina žen ještě stále naivně věří tomu, že hubnout znamená držet hladovku, ale tak vůbec není! To málo co možná dotyčná zhubne, zase velmi rychle nabere a co víc, tělo dostane šok, takže si při dalším příjmu potravy bude ukládat více tukových zásob, pro případ, že by se majitelka opět rozhodla minimalizovat příjem potravy!

Budete se cítit lépe

Pokud budete hubnout správně, určitě se nemusíte bát nedostatku potravin. Naopak většina obézních lidí jí vlastně nedostatek potravy co se živin a vitamínů týče, jejich jídelníček se pak skládá z potravin kalorických, s velkým obsahem cukrů, sacharidů a tuků.

Budete jíst, ale zdravě a pravidelně menší porce potravy, když k tomu navíc přidáte aktivní pohyb alespoň 2x do týdne, buďte si jisti, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Pokud chcete celý proces uspíšit, doporučuji vám koupit přípravky na hubnutí. Sice kolem nich panuje plno stereotypů, ale pokud nakoupíte u důvěryhodného obchodníka a zapomenete na pochybné levné přípravky, nemusíte se bát. O případné volbě se samozřejmě můžete poradit s odborníkem.

Štítky: ,

Přidejte komentář