Jak zhubnout?


Postava je jedním z nejčastějších problémů u žen, není tedy divu, že je toto téma stále aktuální a hojně diskutované, i my se na něj občas zaměřujeme, abychom vám představily novinky v průmyslu.

V tomto článku se můžete dočíst něco o moderním způsobu, jak zhubnout. Tento způsob hubnutí je založen na dostatečném příjmu proteinů, ale o tom až později. Své místo si velmi rychle vydobyl v Americe, a díky tomu expandoval dál. Tento způsob hubnutí má mnohá revoluční specifika, tak například nedochází při něm k jo-jo efektu, rovněž při něm nedochází k úbytku ani příbytku svaloviny.

Nyní už si povíme pár základních informací o samotném procesu, jak zhubnout, skládá se ze tří na sebe navazujících fází. Pokud tedy chcete dosáhnout viditelných a trvalých výsledků, musíte respektovat a plnit všechny tři fáze přesně tak, jak je to uvedeno.

První fáze proteinové diety

V první fázi nejíte klasická jídla jako doposud, nýbrž proteinové nápoje a co víc, musíte dodržovat jejich stanovený denní počet 5. Krom proteinových nápojů můžete navíc užívat některé vybrané druhy zeleniny. Během první fáze můžete cvičit (pokud jste cvičili již předtím), ale neměly byste to s pohybovou aktivitou přehánět. První fáze trvá různě dlouho ale v průměru od 14 dnů do 1 měsíce. Během první fáze dochází k výrazné redukci tuků a svalová hmota je chráněna proti redukci díky přísunu proteinů.

Druhá fáze proteinové diety

Druhá fáze je zaměřena na stabilizaci, jde de facto o udržení dosažených výsledků. Právě tato fáze je klíčová v boji proti jo-jo efektu. Během ní užíváte už jen 3 proteinové nápoje denně a 2 normální jídla. Stále ale existuje určitý seznam vhodných a zakázaných potravin. Tato fáze trvá zhruba 21 až 56 dnů.

Třetí fáze proteinové diety

V této trvalejší fázi už užíváte max. jen jeden proteinový nápoj, nebo zvládáte svou váhu udržovat vlastními silami. Snahou je udržet trvalý váhový úbytek.

Znaky společné pro průběh celé proteinové diety

Velmi důležité je pravidelné stravování, dostatečný pitný režim a pohybová aktivita. Pokud budete užívat vaše proteinové nápoje v doporučené denní dávce a dodržovat k tomu navíc těchto pár zásad, výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Konečně jste našli odpověď na věčnou otázku, jak zhubnout bez jo-jo efektu, nyní už máte vše ve svých rukou.

Uklidnit by vás mohla rovněž informace, že je tento typ diety tělu prospěšný, šetrný a naprosto přirozený. Pro gurmány tu mám navíc informaci, že můžete vaše proteinové nápoje různě ochucovat, díky nejrůznějším příchutím.

Štítky:

Přidejte komentář