Najděte tu nejlepší posilovnu na zimu


Díky novým technologiím je cvičení i zábava a nejen dřina a námaha. Nastal tedy konečně čas udělat něco s tím bříškem, které vás tak dlouho trápilo!

Léto je za námi, je tu podzim, zima a s nimi v našich krajích i dost nevyzpytatelné počasí, na které se ale v žádném případě nevyplatí vymlouvat, jelikož na své postavě můžete díky fitness centrům pracovat po celý rok.

Další věc, o kterou můžete po létu zdánlivě přijít je zářivé opálení. Solárium v Praze opravdu není těžké nalézt, v nejrůznějších kosmetických studiích apod. je jich opravdu dostatek. Ovšem proč nespojit příjemné s užitečným a nedopřát si solárium bezprostředně po tréninku? Fitness centrum Kentoya se pyšní kvalitním soláriem. Takže nejen že budete mít krásně vypracované tělo, ale navíc vyniknete i díky skvělému opálení! A co víc, budete to mít obojí za příjemnou cenu.

Základním předpokladem dobrého fitness centra není jen dostatek kvalitních moderních strojů, které vám pomohou získat vytouženou postavu, ale rovněž i dostatek kvalitních trenérů, kteří se klientům věnují a vysvětlí jim, jak co možná nejefektivněji cvičící stroje používat. Možná si říkáte, že takových je přeci plno, ale pokud opravdu hledáte kvalitní fitness centrum a ideálně i bydlíte či pracujete v Praze, či v jejím blízkém okolí doporučuji navštívit fitness Praha 10 s názvem Kentoya.

V tomto fitness centru právě teď navíc probíhá speciální akce: Chcete si nové prostředí pořádně prozkoumat a poznat trenéry, než si případně koupíte permanentku?  To je zcela pochopitelné, proto nyní můžete využít akce předváděcí hodiny s trenérem zcela zdarma! Nebo můžete alespoň vyrazit na virtuální prohlídku díky oficiálním internetovým stránkám: www.kentoyafitness.cz

Přidejte komentář