Nutriční terapeut vaše pomoc s přebytečnými kily


Děsíte se představy Vánoc a kil na víc, co už klepou na dveře? Stydíte se ukázat svou postavu? Nejste se svým tělem spokojeni? Začněte s tím něco dělat už dnes!

Pokud vás už unavuje neustálý boj o nějaké to kilo dolu, při kterém marně cvičíte, další den se nehnete, hladovíte a tak stále dokola, nedivím se vám. Přeci jen hubnout se dá i zdraví přirozeně a hlavně bez jojo efektu, chce to jen zkrátka vědět, jak naše tělo funguje a jak s ním pracovat. V tomto ohledu vám samozřejmě může velmi výrazně pomoc odborník tj. nutriční terapeut. Tento odborník se vám a vašemu tělu bude opravdu věnovat, takže vám sestaví plán přímo na míru!

Hlavní výhodou práce s nutričním odborníkem je onen zmiňovaný fakt, že s ním projdete procesem komplexní nutriční typologie. Tento složitý proces je postaven na jednoduchém principu a sice, ž každý člověk je originál, potřebuje jiné věci a jinak funguje. Díky tomuto vysoce individuálnímu přístupu je úspěch hubnutí a především udržení si výsledku zaručeno.

Pokud vás tento nový trend zaujal a toužíte vyzkoušet něco co opravdu funguje, něco svěžího, co zároveň vychází ze starých učení a něco po čem se budete cítit opravdu dobře a jste z Prahy, určitě doporučuji zavítat do Svět zdraví Praha. Zde dostanete kvalitní výživové poradenství a dosáhnete výsledků, které si stanovíte a co víc za rozumnou cenu.

Přidejte komentář