Proč hubnout s výživovým poradcem?


Trápíte se různými dietami a stále nejste spokojeni se svou postavou? Velmi často se totiž stává, že shozené kila se vrací jako bumerang v podobě takzvaného jojo efektu. Pokud se tedy nechcete i nadále trápit dietami, které k ničemu nevedou, zkuste zvolit snadné a osvědčené řešení.

Nechte si poradit od výživového specialisty, který vám ušije jídelníček na míru.

Jestliže vás trápí finanční náklady, pak vězte, že peníze, které zaplatíte specialistovi, budou menší, než ty, které utratíte za nesmyslné diety a hubnoucí doplňky. Zkusme si toto téma více přiblížit.

Proč kontaktovat výživového poradce?

Na tuto otázku existuje velice snadná odpověď.

Odborník vám totiž dokáže říci, co děláte špatně a jakou formu hubnutí zvolit právě ve vašem případě.

Na rozdíl od diet, které fungují na každého člověka jinak, se poradce zaměřuje na lidi individuálně. Kromě dobře mířených rad vás bude také psychicky podporovat a motivovat vás, abyste v hubnutí pokračovali.

Průzkumy poukazují na to, že více než třetina lidí, kteří začnou sami hubnout, to do měsíce vzdají.

Kila se vrátí zpět ještě ve větším množství, než se vám podařilo zhubnout. To vám samozřejmě nepřidá na náladě ani na sebevědomí. Právě nyní je vhodná doba zkusit kontaktovat výživového poradce.

V podstatě jde jen o to učinit první krok. Rozhodně toho nebudete litovat, nemáte co ztratit, jedině získat.

Jenže jsme národ pochybovačný a nedůvěřivý. Proč bychom měli věřit tomu, že nám výživoví poradce chce opravdu pomoci a ne jen tahat peníze z kapes? Přesvědčíme vás!

Individuální přístup pro každého

Hubnutí je ryze individuální záležitost. Obecné zásady jsou sice jedna věc, ale nepůsobí zdaleka na každého. Hlavní roli zde hrají genetické předpoklady, typ metabolismu a zdravotní stav. Výživový poradce si tyto fakta moc dobře uvědomuje.

Nejprve provede základní vyšetření a položí vám otázky, aby mohl důkladně zhodnotit vaše tělo. Na základě výsledků je schopen vám připravit individuální plán, který je určen pouze pro vás. Jakékoliv dotazy a obavy snadno rozptýlí a dodá vám potřebnou motivaci, abyste hubnutí nevzdávali.

Nebudete na to sami

Výživový poradce se stane vaším „přítelem“ ohledně hubnutí. Můžete se mu svěřit se vším, co vás trápí (vše se týká nadváhy a hubnoucího procesu). Zároveň budete pod dohledem.

Máte někoho, na koho se lze obrátit, poradit se a společně radovat z hubnoucích úspěchů. Nebudete na to prostě sami, což je velice důležité. Navíc odborník se pro vás stane jakýmsi hnacím motorem.

Vymlouvat se sami sobě, to není nic složitého, ale odborníka neoklamete.

Nehazardujete se svým zdravím

Hubnout podle různých diet, které jste si sami určili, může být pro vaše zdraví určitým rizikem. Hlavně, pokud si myslíte, že nejlepší dietou je hladovět. Můžete se pak dostat do velice vážných problémů v důsledku neschopnosti přijímat potravu.

Pokud se včas obrátíte na výživového specialistu, pak se nemusíte obávat žádných nepříjemností. Odborník vám připraví jídelní plán podle toho, co vaše tělo potřebuje. Nebudou zde chybět žádné potřebné látky, naopak vás „zbaví“ potravin, které jsou pro vaše tělo pouze zátěž a nic mu nedávají.

Pochutnáte si a zhubnete

Na rozdíl od jednostranných a ne příliš vábných diet, vám dietní specialista připraví chutný a zdravý jídelníček, který bude zároveň vyvážený. Nemusíte mít obavy, že se budete muset do jídla nutit.

Navíc i vaše slovo má určitou váhu. Pokud vám některé potraviny vyloženě nechutnají, nebo nedělají dobře, určitě se o nich zmiňte. Cílem je chutný a zdravý jídelníček, který vám nebude v žádném případě nepříjemný.

Komentáře k “Proč hubnout s výživovým poradcem?”(jeden komentář)

  • No a nebo zkrátka stačí začít držet jídelníček, držet nízké sacharidy, velký pohyb, at cvičení či procházky, hodně pít, vyřadit sladké, mastné, slané a zaradit zdravou stravu a nejak to pujde.

Přidejte komentář