Chraňte svou pokožku!


Už se blíží doba letních dovolených. Se sílícími slunečními paprsky však vyvstává na povrch jedna palčivá otázka. Po kterém opalovacím krému sáhnout, abyste ochránila svou kůži nejenom před škodlivými UV paprsky, ale i před předčasným stárnutím?

My víme, které krémy na opalování a sluneční kosmetika to umí! Máte-li v plánu dodat své pleti zlatavý tón, aniž byste jí příliš ublížili, a nerozumíte si se samoopalovací kosmetikou, sáhněte po prověřených kosmetických přípravcích od renomovaných firem (Vichy, L´Oréal Paris, La Roche-Posay či Piz Buin). Níže naleznete přehled přípravků, které byste si měli zakoupit předtím, než svou pokožku vystavíte neúprosným slunečním paprskům.

Opalovací krém

Dobrý opalovací krém je základ. Měl by vás umět chránit jak před UVA, tak i před UVB zářením. Nevybírejte si nejlevnější krémy, jenž vás před sluncem moc neochání. Nehledě na to, že mnohé z nich jsou příliš mastné a vy se tak budete cítit po celý čas opalování hrozně ulepení. Naopak kvalitnější krémy na pokožce ani neucítíte, mnohdy obsahují i látky, které zabraňují vysoušení pokožky a jsou odolné proti vodě. Nemusíte se tak po každém opláchnutí v bazénu znovu mazat, díky čemuž krém tak rychle nevypotřebujete. Náš tip: Vichy Capital Solil. Pokud máte citlivější pokožku anebo trpíte alergiemi, doporučujeme využívat opalovací krém La Roche-Posay Anthelios.

Tip: Chcete ušetřit? Levné krémy na opalování a sluneční kosmetika za babku!

Přípravky po opalování

Na zklidnění podrážděné pokožky od slunce si pořiďte krém po opalování. Díky krému po opalování se rychleji zbavíte zarudlé pokožky. Mnohé krémy obsahují také další výživné látky, které zintenzivňují přirozené opálení, zvyšují odolnost pokožky vůči slunečnímu záření a zabraňují předčasnému stárnutí pokožky. Náš tip na krémy po opalování: Piz Buin After Sun, Vichy Capital Soleil After Sun.

Přípravky na zvýraznění opálení

Pokud holdujete samoopalovacím přípravkům, tak nezapomeňte vyzkoušet samoopalovací vícesložkový sprej Piz Buin nebo bronzující ubrousek Vichy Auto bronzant. Oba dva výrobky patří k těm vysoce kvalitním. Nezanechávají na pokožce fleky a po jejich aplikaci si pokožka udržuje přirozený opálený vzhled.

Trendy je přece dnes především zdravá pokožka, a tu si udržíte jen s patřičnou ochranou.

Přidejte komentář