Gelové nehty jsou stále populárnější


Dokonce už nejen ženy, ale i muži si nechávají aplikovat gelové nehty. Co to vlastně gelové nehty jsou, a v čem je jejich kouzlo vám prozradíme v tomto článku.

Gelové nehty nabízí širokou škálu možnosti provedení, ale zároveň kombinují to nejdůležitější, co asi každá z nás od nehtů očekává. Jednak jsou nehty odolné- nikdo nemá rád, když má čerstvě manikúru a jen co vyjde ze salonu, zlomí si nehet při odemykání dveří například.   Nehty jsou v příjemné délce, takže vás neomezují a rovněž nevyžadují téměř žádnou práci- získáte tedy upravený vzhled téměř bez práce. A především? Vaše nehty mohou vypadat přirozeně, mohou být odzdobeny kamínky či jiným prvkem anebo můžete zvolit nějaký výrazný lak, díky kterému vás nikdo nepřehlédne, s gelovými nehty můžete cokoli. A údržba? S gelovými nehty můžete umývat nádobí, užívat mycí a čistící prostředky, koupat se v mořské vodě. Naopak nemají rády savo (či obdobné látky na bázi chloru), velký mráz, tlak a nárazy.

Jak vlastně efekt gelových nehtů vytvořit? Jednoduše, pomocí gelu a UV záření. Nejprve pomocí štětečku nanesete gel a pak díky UV záření dojde k jeho zatvrdnutí. Postup je tak snadný, že pro perfektivní výsledek už nemusíte chodit, do často drahých salonů a čekat, až se budete moci objednat. Můžete si dokonalé gelové nehty vytvořit kdykoli, z domova pomůže vám k tomu sada na gelové nehty.

Velmi populární jsou dnes rovněž akrylové nehty. Tato technika je trochu jiný, je při ní využit prášek a tekutina, již zmíněný akryl. Technika nanášení je stejně snadná jako u nehtů gelových. Tentokrát nemočíme štěteček do tekutiny, dále do prášku a ten pak rozetřeme na nehtu. Nehet pan necháme samovolně uschnout. Výhoda akrylu je především jeho odolnost a tvrdost, která je opravdu bezkonkurenční. Avšak každému vyhovuje něco jiného, proto není od věci vyzkoušet postupně obojí.

Přidejte komentář