Ideální parfém na léto?


PR - backhamPrávě o letních měsících nás naše tělesná vůně zrazuje nejvíce a musíme sáhnout po zbraních silnějšího kalibru. Prozradíme vám, jak vybrat ideální parfém a na co si dát pozor.

Jaké vůně v létě volit?

Letní vůně by dle mého názoru měla evokovat a odrážet onu letní odlehčenou atmosféru. Měly by být svěží, lehké a vzdušné. Pokud si potrpíte na opravdu luxusní a vytříbené vůně, nad kterými se pozastaví nejeden člověk ve vašem okolí, doporučujeme parfémy Versace. Tyto parfémy velmi často obsahují velmi originální esence, které je odlišují od jiných na trhu a jsou tím pádem velmi specifické.

 

Typy pro dámy

Pokud jde o dámské parfémy, jednoznačně doporučuji nějakou velmi lehkou příjemnou vůni, ve které bude jeden zajímavý převažující a třeba i trochu tajemný prvek, protože v jednoduchosti je krása.  Přesně takovým příkladem jsou třeba parfémy Lanvin, díky kterým se budete cítit opravdu výjimečná.

 

Typy pro pány

Pokud jde o parfém pro muže, i zde doporučuji odložit na nějakou dobu těžké kolínské, ze kterých se kolemjdoucím zatočí hlava. Raději zvolte nějakou svěží parfémovanou vodu, díky které pak bude ve vaší společnosti každý rád. Ideální v tomto směru jsou například parfémy Hugo Boss nebo parfémy Lacoste, které vám jednoznačně dodají na sexappealu. Jsou totiž velmi příjemné, ale zároveň decentní a mužné.

 

Levné parfémy, stejně kvalitní jako ty drahé?

Mnoho lidí se domnívá, že některé parfémy či kolínské jsou předražené, a že zákazník platí pouze za značku. Není to tak úplně pravda, jistě kdo by nechtěl ušetřit, nic méně levné parfémy nejsou tím pravým místem, kde ulevit vaší peněžence. Ukrývá se tu řada rizik, jednak vám nevydrží příliš dlouho, tj. stříknete a za pár minut, jako kdybyste jej ani nepoužil/a. Další věc je, že některé bývají i v dnešní době testovány na zvířatech. Což si prostě známější velké značky nemohou dovolit.  Nebo v horším případě naopak mohou projít nedostatečnými testy a tím pádem být nebezpečné pro vaši pokožku.

 

Jak tedy při nákupu parfémů ušetřit nějakou tu korunu?

Stačí nakoupit kvalitní parfémy u dobrého prodejce, který nabízí kvalitní a široký sortiment výrobků za příznivé ceny. Takovým prodejcem je například Parfums, kde můžete vybírat z velkého množství parfémů všech možných značek a navíc za skvělou cenu. Je to tedy ideální místo, jak pro nákup zboží pro vlastní potřebu, tak třeba i inspirace na dárky pro vaše blízké. Přeci jen pěkný parfém potěší každého a nezkazí tím žádnou událost a nikoho jím neurazíte.

 

Jak parfém v létě aplikovat?

Pokud jde o samotné používání parfému, je dobré si uvědomit, obzvláště pokud je vaše pokožka citlivější, že kombinace parfému a slunečního svitu by nemusela dělat dobrotu. Jakmile zpozorujete na kůži jakékoli sebemenší náznaky vyrážky, dávejte velký pozor. Obecně se doporučuje aplikovat parfém spíše na místa, která nepřijdou do přímého dlouhotrvajícího kontaktu se sluncem. Jinak řečeno místo dekoltu si naparfemujte předloktí.  A pokud se jdete vyloženě slunit, vynechejte parfém úplně.

 

Když přeci jen k reakci na parfém dojde?

Důležité je si uvědomit, že pokud používáte kvalitní parfém, nemělo by se vám něco takového stát, pokud třeba nemáte problematickou pokožku. Další věc je, že vaši reakci (například vyrážku) nemusel vyvolat parfém, ale třeba jen alergie na slunce, či nějakou potravinu. Pokud však máte potvrzení, parfém přestaňte používat (alespoň v létě) a jednoduše na poškozené místo naneste nějaký krém typu indulona. Pokud to bude vážnější, navštivte vašeho kožního lékaře.

Přidejte komentář