Jak vybrat a používat kvalitní parfém?


Ať už vybíráte parfém pro sebe, pro kamarádku, kamaráda, známé či pro přítele, jaký vybrat je vždy zapeklitá otázka.

Mnozí lidé říkají, že koupit levný kvalitní parfém je skoro nemožné. Díky internetu to ale není zcela pravda. Mnohé e-shopy prodávají kvalitní Ať už vybíráte parfém pro sebe, pro kamarádku, kamaráda, známé či pro přítele, jaký vybrat je vždy zapeklitá otázka. Mnozí lidé říkají, že koupit levný kvalitní parfém je skoro nemožné. Díky internetu to ale není zcela pravda. Mnohé e-shopy prodávají kvalitní značkové parfémy za velmi rozumnou cenu. Můžete pořídit parfémy známých značek jako je Calvin Clein, Chanel, Hugo Boss, Dovidoff, Gucci či Giorgio Armany a mnohé další za velmi příjemnou cenu. Výběr parfému by se měl vždy odvíjet od toho, pro koho je a co má daná slečna, žena či muž ráda. Romantici a romantičky si většinou libují v něžných, letních a květinových vůních s nasládlou příchutí. Naopak energičtí lidé mají rádi svěží, kořeněné vůně. Velmi důležití je uvědomit si, že parfém bude působit i na vaše okolí. Určitě by neměl být příliš dráždivý. Ideální parfém by měl vonět především tomu, kdo ho nosí, protože takový člověk bude mít vyšší sebevědomí, bude se cítit dobře a působit odhodlaně. Každý parfém se skládá z pečlivě vybraných vůní, které spolu ladí. Proto není vhodné používat více různých vůní najednou. Může ses snadno stát, že k sobě tyto vůně nebudou sedět a vy tak pokazíte výsledný dojem při použití vašeho oblíbeného kvalitního parfému. Parfémy nanášejte vždy opatrně, vůně bývají dosti intenzivní, tak stačí jen trocha. Parfémy se nanáší do míst, kde se vůně dobře rozvine, tedy na teplou pokožku v místě, kde je pod kůží hodně žil a krevních vlásečnic. To znavená na zápěstí, do loketní jamky, za ušní boltec. Často se parfémy nanáší do vlasů blízko k pokožce hlavy. Rozhodně neváhejte, vyberte si parfém dle svých představ a začněte ho používat. Parfém se hodí jak při slavnostnějších příležitostech, tak při těch všednějších. Velmi vhodné jsou kvalitní parfémy jako originální dárky pro vaše přátele či rodinu. značkové parfémy za rozumnou cenu.

Můžete pořídit parfémy známých značek jako je Calvin Clein, Chanel, Hugo Boss, Dovidoff, Gucci či Giorgio Armany a mnohé další za velmi příjemnou cenu.

Výběr parfému by se měl vždy odvíjet od toho, pro koho je a co má daná slečna, žena či muž ráda. Romantici a romantičky si většinou libují v něžných, letních a květinových vůních s nasládlou příchutí.

Naopak energičtí lidé mají rádi svěží, kořeněné vůně.

Velmi důležití je uvědomit si, že parfém bude působit i na vaše okolí. Určitě by neměl být příliš dráždivý. Ideální parfém by měl vonět především tomu, kdo ho nosí, protože takový člověk bude mít vyšší sebevědomí, bude se cítit dobře a působit odhodlaně.

Každý parfém se skládá z pečlivě vybraných vůní, které spolu ladí. Proto není vhodné používat více různých vůní najednou. Může ses snadno stát, že k sobě tyto vůně nebudou sedět a vy tak pokazíte výsledný dojem při použití vašeho oblíbeného kvalitního parfému.

Parfémy nanášejte vždy opatrně, vůně bývají dosti intenzivní, tak stačí jen trocha. Parfémy se nanáší do míst, kde se vůně dobře rozvine, tedy na teplou pokožku v místě, kde je pod kůží hodně žil a krevních vlásečnic. To znavená na zápěstí, do loketní jamky, za ušní boltec. Často se parfémy nanáší do vlasů blízko k pokožce hlavy.

Rozhodně neváhejte, vyberte si parfém dle svých představ a začněte ho používat. Parfém se hodí jak při slavnostnějších příležitostech, tak při těch všednějších. Velmi vhodné jsou kvalitní parfémy jako originální dárky pro vaše přátele či rodinu.

Štítky: ,

Přidejte komentář