Jak zabránit tvorbě prvních vrásek


PR-Pretty smiling female applying cosmetic cream on faceStárnutí je přirozený fyziologický proces, kterému se nikdo nevyhneme. Pleť ženy začíná stárnout mezi 25. až 30. rokem. Tvorba prvních vrásek na obličeji bývá nejvíce ovlivněná především geneticky. Existují ovšem i další faktory, které mohou stát za předčasným vznikem viditelných vrásek. Za všechny lze vyjmenovat například nezdravý životní styl, nevyvážená strava, cigarety, alkohol, nesprávná péče o pleť nebo příliš časté opalování.

Tvorbu prvních vrásek však můžeme výrazně zpomalit díky používání správné péče. Doporučuje se především kvalitní pleťová kosmetika obsahující účinné látky, které podporují elasticitu a regeneraci pleti. Některé z takových přípravdů si nyní představíme.

Speciální krémy proti vráskám

PR-Macadamia Natural OilPéči proti vráskám můžete po 25. roku začít používat i preventivně. Na první vrásky existují speciálně navržené krémy, které pleti poskytují výživu, hydrataci a neutralizují dopady škodlivých vnějších vlivů, únavy i stresu. Protivráskové krémy mají vyhlazovací účinky a pleť je po nich dokonale sametová. Vyzkoušet můžete např. exkluzivní denní krém Clarins Multi – Active, který rozzáří vaši pleť, posílí ji a díky léčivým rostlinám z Madagaskaru snižuje riziko vzniku vrásek. Dalším skvělým tipem je denní krém Biotherm Age Fitness 2, který svými výtažky z olivových listů chrání pleť proti volným radikálům a čistý extrakt z termálního planktonu zvyšuje odolnost a kvalitu pokožky. Krém přináší viditelnou změnu již po osmi dnech, kdy je pokožka výrazně pevnější a dokonale vyhlazená. Jako noční péči použijte účinný krém na vrásky SVR Chronolys.

Vyzkoušejte obličejovou masku!

PR-péčo o pleťPro zamezení tvorby vrásek je také dobré provést jedenkrát týdně obličejovou masku, která vaší pleti dodá všechno, co potřebuje a zároveň ji zanechá viditelně vyhlazenou a odpočinutou. Ideální je např, maska Dermacol Pearl Elixir, která obsahuje cenný perlový extrakt a koenzym Q10. Maska významně redukuje jemné vrásky a rozjasňuje pleť. Pro podporu mladistvého vzhledu vaší pleti také můžete vyzkoušet praktickou 10 minutovou relaxační masku Sensai Sensai Silk, která přináší velice rychlé účinky.

Pečujte o své oční okolí!

Na tenké kůži očního okolí bývají první vrásky viditelné nejvíce. Proto je důležité pravidelně používat speciální oční gely a séra, které tvorbu vrásek v očních partiích zpomalí. Skvělým pomocníkem je proto Vichy Liftactiv sérum 10, které je učeno na oči i řasy a po jeho použití získáte mladistvý a otevřený pohled! Sérum dokáže během 10 minut zredukovat vrásky okolo očí a významně posiluje řasy, které jsou po 1 měsíci viditelně hustější a delší. Díky pravidelné aplikaci séra dosáhnete dokonale vyhlazeného vzhledu a rozzářeného pohledu.

Přidejte komentář