Kosmetika z Mrtvého moře


PR-more_spaMáte suchou pleť? Podrážděnou pokožku? Trpíte celulitidou? Pomoci by vám mohla kosmetika z Mrtvého moře. Mrtvé moře obsahuje jedinečnou kombinaci soli a minerálů, vhodných dokonce i pro zlepšení vašeho zdravotního stavu. Prokazatelně pomůže s léčbou vašich kožních problémů, zmírní revmatické a svalové obtíže i zlepší krevní oběh.

Prokazatelné výsledky

Mnoho žen si pochvaluje výsledky, které mají při používání kosmetiky z Mrtvého moře. Nejenže se zlepšil jejích zdravotní stav, ale do pořádku se dala i jejich pokožka. Pokud chcete mít hebkou, příjemnou pokožku, pak je pro vás bahno z Mrtvého moře to nejlepší. Kosmetika Mrtvé moře je navíc ideální pro všechny typy pleti.

 

Mrtvé moře

Průměrná slanost Mrtvého moře je 345g na litr vody, což je až o desetinásobek více než u ostatních moří. Geografické podmínky Mrtvého moře zajišťují, že se v něm nahromadí obrovské množství prospěšných minerálních látek, více, než kdekoliv jinde na světě.

Blahodárné účinky Mrtvého moře jsou koncentrovány především v jeho bahně, které, pokud je správně a šetrně naneseno na kůži, dokáže s vaší pokožkou přímo divy. A je to také velmi příjemné. Nechte se hýčkat Mrtvým mořem, a zatímco se tak bude dít, zároveň regenerujte vaši pokožku.

 

Kosmetika Mrtvé moře – kde ji získat?

Kosmetika z Mrtvého moře je opravdu jedinečná, jenže kde ji v našich podmínkách získat? Nabízí ji například společnost MoreSpa, jejíž bio kosmetika je na dobré úrovni. Její produkty Sea of Spa jsou vyráběny s použitím bahna a minerálů z Mrtvého moře, což velmi kladně ovlivňuje jejich kvalitu. Oleje a přírodní výtažky už jen umocní pozitivní vliv na váš zdravotní stav.

Přidejte komentář