Krásné dlouhé vlasy na počkání!


Pokud nejste spokojena se svým účesem a nechcete čekat, až vám vlasy rostou, ale chce už teď hustou hřívu, nehte si prodloužit vlasy!

Máte zájem o kvalitní a stabilní prodloužení vlasů? Nechcete své vlasy dále poškozovat a naopak jim dodat krásný vzhled? Našli jsme pro Vás řešení. Prodlužování vlasů Brno umožňuje svým zákaznicím službu ve formě prodloužení vlasů pomocí nejmodernější technologie – ultrazvuku. Napájení vytvořených přírodních spojů se provádí novým aplikátorem, jenž pracuje na principu studené fúze.

Díky značce Great Lenghts máte 100% záruku dobrých spojů a také jistotu, že vaše vlasové vlákno nebude poškozené, jako je tomu u jiných forem prodlužování vlasů. Jako jediná také tato značka pracuje na čistě přírodní bázi bez chemických přípravků, což prospívá nejen Vašim vlasům, ale i pokožce pod nimi.

Naskýtá se zajímavá otázka, a sice na co klade Great Lenghts důraz a v čem se liší od konkurence. Jednak to byla a je celosvětově uznávaná kvalita a o tu jde nám klientkám především. Dalšími důležitými aspekty jsou dlouhá životnost vlasů a jejich pohodlné rozčesávání – necuchají se. V neposlední řadě je zásadní, aby spoje nebyly viditelné a nedělaly velké „hrbolky“ při spánku. I všechny tyto problémy GL řeší a Vy si tak po prodloužení vlasů budete moci užívat obdiv svého okolí plnými doušky.

Proškolení kadeřnic probíhalo pod firmou GL zkušenými lektory a lektorkami a prodlužování Vašich vlasů je tak v nejlepších možných rukou, jak jsme se sami přesvědčili.

A nyní nějaké faktické informace o společnost Great Lenghts. Založil ji David Gold, který se prodlužováním vlasů zabýval již v historii a začátkem devadesátých let vyvinul zcela nový a ojedinělý systém, pomocí kterého se vlasy prodlouží plně přírodní cestou. Díky tomuto objevu získal David Gold se svou společností velmi významné místo na světovém trhu a postupně se dobré jméno šířilo dále. Dnes je firma GL synonymem pro kvalitní, pohodlné a vzhledné prodloužení jakýchkoliv vlasů bez rozdílu barvy, hustoty a délky.

 

Přidejte komentář