Parfémy – luxusní dárek pod stromečkem potěší každého


Pokud si nevíte rady, čím letos na Vánoce potěšit svoje nejbližší, potom máme pro vás skvělý tip. Darujte letos své drahé polovičce, příbuzným nebo přátelům vůni. Parfémem dáte tomu druhému najevo, že vám na něm záleží a že jste si dali práci o něm přemýšlet. Každý z nás totiž doufá, že není svému okolí lhostejný a že si druzí všímají a pamatují co má rád a jaký je. Pokud tedy vyberete druhému člověku takovou vůni, která je v souladu s jeho povahou a stylem, velmi příjemně ho tím překvapíte a dáte mu tak najevo, že ho máte rádi takový jaký je.

Podle čeho se řídit při výběru parfému pro druhé?

Nejjednodušší způsob, jak vybrat ten správný parfém pro naše bližní je, zjistit si dopředu, jakou rádi požívají značku. Díky této informaci se tak můžete trefit alespoň do stylu vůně, který vyznávají. Například parfémy Armani kladou důraz na preciznost a eleganci, Dior má v sobě zvláštní magii a nevídaný šarm, zatímco parfémy Lacoste mají v sobě sportovního ducha.

Pokud oblíbenou značku parfému toho druhého neznáte, nebo chcete vyzkoušet něco nového, vybírat můžete například podle temperamentu dotyčné osoby. Pro vášnivé povahy se například perfektně hodí vzrušující parfémy Gucci nebo Escada. Romanticky založení lidé zase ocení okouzlující a velmi smyslnou značku Lanvin, květinové parfémy s působivým příběhem od Annick Goutal nebo čisté esence vůní od Chloé. Pro ctižádostivé ženy se skvěle hodí například vůně Bvlgari nebo DKNY. Sebevědomí a moderní gentlemani zase ocení osobitost italských parfémů Diesel. Pro nespoutané muže, kteří milují svoji svobodu a prostor jsou zase speciálně určené parfémy od JeanP. Gaultier, které v sobě ukrývají kouzlo dálek a nových možností. Sportovní typy zase nadchnou vůně od Adidas nebo Davidoff.

Je druhá osoba spíše kavárenský typ, nebo ráda chodí do fitness centra? Miluje vaše přítelkyně spíše léto a neustále si je touží po celý rok připomínat, nebo dává raději přednost zimnímu období a s ním i spojeným zimním sportům? Upřednostňuje dotyčná osoba město, nebo přírodu? Všechny tyto indicie vás mohou jednoduše navést k výběru té správné vůně. Opravdu na tom není nic těžkého. Navíc krásně zabalený dárek, který v sobě skrývá nádherný a elegantní flakónek s luxusní vůní uvnitř, potěší skutečně každého.

Luxusní parfémy mají tu skvělou vlastnost, že jsou velmi kvalitní a bývají složeny z těch nejvybranějších esencí. Díky tomu je jejich aroma vždy okouzlující a působivé. Nemusíte se proto obávat, že byste vybrali špatně. Vybírání parfému totiž bývá často o mnoho jednodušší, než-li kupování oblečení a spodního prádla, protože strefit se do toho správného čísla a velikosti často nebývá jednoduchá záležitost.

Možná se obáváte, že parfémy jsou příliš drahé a nechce se vám do nich investovat několik tisíc korun. V současné době však internetové e-shopy nabízejí luxusní a zároveň kvalitní parfémy ve skvělých akcích. Luxusní parfémy proto již pro vás nemusejí být něco nedostupného a exkluzivní vůni můžete pořídit za skutečně výhodnou cenu.

Darujte svým blízkým na Vánoce překrásnou vůni ukrytou v okouzlujícím flakonu. Tohle velmi intimní a srdečné gesto je potěší a vykouzlí jim úsměv na tváři.

Přidejte komentář