Parfémy za ceny dostupné každému


Dávno neplatí nepsané pravidlo, že pro koupi kvalitního parfému musíte sáhnout hluboko do kapsy. V dnešní době, kdy je nabídka s parfémy opravdu široká, si můžete vybrat značkové parfémy za cenu dostupnou každému. Pojďme se nyní podívat, které parfémy můžete na Parfums.cz nakoupit za opravdu skvělou cenu.

Vůně pro ženy

David Beckham Signature for Her je neobyčejně lehká vůně určená pro každodenní nošení. Svěží tóny jablka zde pomalu přechází v opojnou orchidej a vanilku. Tato dokonalá kombinace potěší vaše smysly svou lehkostí a neobyčejnou elegancí. Vůně je určená pro sebevědomé ženy, které se nebojí podtrhnout svou ženskou krásu.

Avon Perceive představuje lehkou vůní s květinově-ovocnými tóny. Tato smyslná kombinace je určena pro ženy, které ví, co chtějí a nebojí se za tím jít. Harmonickou a lehce orientální kombinaci zde vytváří esence z bílého pepře a frézie, které postupně přechází v opojnou vůni gardénie, karafiátu, švestky a ylang-ylang. Základem parfému je potom santalové dřevo, vanilka a pižmo.

Parfém Salvador Dali Eau De Ruby Lips v sobě skrývá omamnou vůni růže, která postupně přechází v osvěžující tóny ananasu, magnólie a zimolezu. Základ parfému tvoří cedrové dřevo a pižmo. Originální flakon parfému značí, že vůně je určena pro osobité ženy, které jsou rády středem pozornosti. Tuto jedinečnou vůni si zamilují ženy, které milují dobrodružství za každých okolností.

Opojnou vůni nabízí parfém Guess Seductive. Tato květinově-dřevitá vůně v sobě skrývá tóny černého rybízu či opojného jasmínu. Tato příjemně sladká vůně vyjadřuje vaši jedinečnost a přitažlivou nevinnost, které neodolá žádný muž.
Příjemně hravou vůni nabízí parfém Moschino I Love Love. Již flakón parfému napovídá, že vůně je určena především pro mladé dívky a ženy, které milují dobrodružství a rády přitahují pozornost okolí. Zábavnou a především hravou kombinaci zde vytváří čajová růže, konvalinka a citrusy, které postupně přechází v opojnou skořici, které je jemně zvýrazněna červeným rybízem, sítinou a růží. S Moschino I Love Love budete vždy nabitá tou správnou energií.

Vůně pro muže

Joop!Homme je osobitý parfém určený především pro vyzrálé muže, kteří dávají přednost výraznějším vůním. Joop!Homme podtrhne mužskou krásu a přirozenou dominanci. Originální kombinace medu, tabáku a skořice se zde mísí s tóny vzácných dřevin a květy oranžovníku. Tato neotřelá vůně si získá každého muže, který rád zdůrazní své charisma.

Smyslnou vůni pro muže představuje Calvin Klein Truth for Men. Jedná se o neobyčejně osvěžující vůní, která díky svým esencím nabízí dokonalé splynutí s přírodou. Calvin Klein Truth for Men v sobě skrývá tóny bílé pačuli, baldachýnu, kardamonu a bazalky. Tyto složky se zde nakonec mísí s cedrem, wacapu a černou borovicí, která dodává parfému jedinečnou a svěží vůni.

Hugo Boss Pure nabízí svým nositelům jedinečný zážitek nikdy nekončící svěžesti. Tato toaletní voda, určená pro aktivní muže, v sobě ukrývá kombinaci citrusů, fíků, lilie a hyacintu, které vzápětí podtrhne opojná vůně dřeva massoia. Tuto příjemnou kombinaci si zamilují především ti muži, kteří upřednostňují lehké a osvěžující vůně.

Orientální dřevitou vůni pro muže nabízí Versace Versus Blue Jeans. Díky této omamné vůni se vzápětí ocitnete zpátky na vaší letní dovolené. Slunce, moře a pocit letní pohody – to vše vám připomene tato příjemná vůně hned v jednom okamžiku. Citrusové výtažky spolu s tóny fialky, jasmínu a levandule, vám přinesou potěšení pro vaše smysly. Na závěr vůně vás příjemně pohltí tóny cedru spolu se santalovým dřevem.

Přidejte komentář