Pivní kosmetika – dopřejte si chvíli pohody a kvalitního odpočinku


Kosmetika z piva se na český trh dostala teprve nedávno, ale již nyní se těší velké oblibě. Ta je dána pravděpodobně jejími blahodárnými účinky na lidský organismus. Mezi hlavní výhody pivní kosmetiky patří právě její omlazující a regenerační účinky. Pivní kosmetika je proto ideální jako občasná preventivní kůra, ale také pro použití po pracovním náročném dni plném psychicky vyčerpávajících i fyzicky náročných činností.

Na trhu se objevilo hned několik značek pivní kosmetiky, doporučit vám ale mohu především kosmetiku Manufaktura. Jedná se o kvalitní kosmetiku, která je vyráběna z českého piva s mnohaletou tradicí, což zajišťuje kvalitu. Navíc koupí pivní kosmetiky Manufaktura podpoříte výrobu místního českého piva, které je věhlasné svou kvalitou, skvělou chutí a poctivostí.

Můžete volit z mnoha různých produktů podle způsobu použití. Tak si můžete vybrat to, co nejvíce vyhovuje vám. K dostání jsou krémy, které se snadno nanáší a roztírají a zanechávají pokožku jemnou a vláčnou. Vyživují pokožku a blahodárně působí na buňky kůže.

Koupit můžete také regenerační balzámy na vlasy nebo sprchové gely pro důkladnou hygienu. Rovněž olejovou lázeň, která je naprosto dokonalá k relaxaci a uvolnění se. Zkrátka si jen lehnout do vany s pivní kosmetikou a užívat si chvíli ticha, pohody a odpočinku.

Pro dokonalé chvíle s vaším miláčkem zkuste zvolit z pivní kosmetiky Manufaktura tělové máslo, které můžete použít k vzájemné masáži. Ta je vhodná pro navození intimní atmosféry, strávení pár příjemných chvil a také pro uvolnění namožených svalů.

Pivní kosmetika Manufaktura se vyznačuje vysokou kvalitou, širokým sortimentem různých produktů a také velmi příznivou cenou. Rozhodně ji doporučuji všem, kteří mají rádi chvíle příjemného odpočinku a relaxu a také těm, kteří se starají o svou pleť a chtějí jí dodat dostatek živin.

Štítky: , ,

Přidejte komentář