Přirozeně krásné vlasy


Všemožné barvy, trvalá a další přípravky poškozují vaše vlasy. V zimně to platí dvojnásob, co takhle zkusit vsadit na přirozeně zdravé krásné vlasy?

Naše vlasy jsou neustále vystavovány vlivům, které je poškozují. Od zdánlivě drobných poškození jako třeba roztřepené konečky či podrážděná pokožka hlavy si můžeme špatným zacházením přivodit až trvalé a nevratné poškození vlasů.

Je třeba si uvědomit, že vlasy jsou velmi citlivé, poškodí je i zdánlivě obyčejné a nevinné fénování či zima. Z tohoto důvodu bychom vlasy neměli přetěžovat a fénovat je příliš často. Jistým způsobem jak nepříjemnostem předejít je rovně koupit si kvalitní fén na vlasy a dodržovat bezpečnou vzdálenost hlavice fénu od vlasů, aby nedošlo k jejich spálení. Ideální je rovněž nejprve foukat na vlasy vzduch vlažný a až poté přidávat na teplotě a intenzitě.

Další věcí, kterou můžete udělat, aby byly vaše vlasy silnější a přirozeně krásné je používat žehličky a kulmy omezeně. Pokud koupíte tyto výrobky u kvalitního dodavatele, je riziko poškození sice výrazně nižší, ale stejně se nevyhnete drobného oslabení vlasu, protože zkrátka narušujete jejich přirozenou strukturu. Rovněž doporučuji zakoupit kvalitní kartáče na vlasy. Některé kartáče a hřebeny dráždí pokožku a zatrhávají vlasy. Kartáč musíte vybírat s ohledem na způsob užití a objem vašich vlasů.

Vlasová kosmetika je nejspíše jedním z nejdůležitějších kroků na vaší cestě za zdravými dobře vypadající vlasy, které budou plné elánu a vitality. Dopřejte si nejrůznější výživné masky, olejíčky a kůry, které vám pomohou s malými problémy stejně tak jako s větším poškozením vašich vlasů.

Přidejte komentář