Řasenky – zvýrazněte své přednosti


Mnoho žen si říká, že líčit se je absolutní ztráta času, stejně si toho nikdo nevšimne a k ničemu to není, vždyť hezké jsme i bez umělých líčidel. To je sice možná pravda, ale vhodným typem a barvou líčení můžeme zvýraznit své přednosti a zakrýt nedostatky své pleti. A právě řasenka je líčidlo, které by nemělo chybět ve výbavě žádné ženy.

Řasenkou můžeme opticky prodloužit řasy, zajistit, že budou vypadat mnohem hustší a působit mnohem přitažlivěji. Oči zvýrazněné řasenkou každého zaujmou a přitáhnou spoustu mužských pohledů.

Obrovskou výhodou řasenek je, že dnes již můžeme volit z obrovské škály typů kartáčků a barev. Řasenky se neomezují pouze na černou, ale k sehnání jsou i oříškově hnědé, blankytně modré, řasenky zbarvené do fialova, do růžova, ale také řasenky trávově zelené. Zkrátka každý den můžeme použít jinou barvu řasenky a tak svůj obličej ozvláštnit a oživit. Máme možnost vypadat pokaždé jinak.

Barvu své řasenky samozřejmě můžete přizpůsobit barvě svých očí, či barvě kontaktních čoček, pokud je nosíte. Také můžete barvu a typ řasenky volit podle toho, pro jaký typ a odstín líčení jste se zrovna rozhodla.

Můžete volit řasenku, která zvětší objem řas, prodlouží je nebo je natočí. Dnešní trh nám nabízí nepřeberné množství možností.

Při výběru řasenky se určitě vyplatí nehledět pouze na cenu, ale vybírat i podle značky a kvality. Bavíme se zde přeci o našem zdraví. Nechcete přece zbytečně namáhat své oči a ničit je nekvalitními líčidly. Zde platí pravidlo, že je mnohem lepší si něco málo připlatit, vždyť i kvalitní řasenka se dá sehnat především na internetu za přijatelnou cenu.

Zkrátka za pár desítek či stovek korun můžete zvýraznit své přednosti, přitáhnout pohledy mužů a cítit se mnohem přitažlivější, mladší a krásnější. Tak proč nevyužít této možnosti a nějakou tu novou, kvalitní řasenku za výhodnou cenu si nepořídit? Uvidíte, že výsledek vás určitě velmi mile překvapí.

Štítky: ,

Přidejte komentář