Renovace kosmetického průmyslu?


Pleťová maskaStále hledáte a nenacházíte kámen mudrců pro vaši pleť? Nebuďte smutná, nejste v tom sama! Možná by ale nebylo od věci zkusit něco nového.

Ztotožňujete se mnou?

Známe to všechny, s příchodem prvních známek stárnutí pleti začínáme zkoušet jeden krém pro omlazení za druhým. Ten první nezabral? Možná byl moc levný, zkusím si koupit ten denní krém z té super reklamy, pro větší účinek zakoupím ještě i ten noční nebo raději vsadím na novou značku?

Všechno jen lži?

Pokud nepozorujete žádné velké účinky už u několikátého výrobku, chápu, že možná začínáte být vůči kosmetickým přípravkům lehce skeptičtí. Rozhodně netvrdím, že všechny krémy v regálech jsou neúčinné lživé výrobky. Jde spíše o to, že každá pleť je originál, liší se požadavky na kosmetiku i náročností péče o ní. Má kamarádka používá celý život krém Niva a její pleť by jí mohla závidět kdejaká vizážistka, humorné, že? No takových šťastlivců bohužel není mnoho.

Jděte na to chytře!

Teď trochu hypoteticky, máte kamaráda, který miluje čaj, ale neumí si ho uvařit, tak vás požádal o pomoc. Vy mu samozřejmě můžete udělat čaj a učinit ho tak šťastným, ale nebylo by lepší mu darovat místo čaje vědomosti o tom jak jej připravit, aby si pak jeho milovaný čaj mohl udělat kdykoliv by naň měl chuť? Přestaňte své pokožce servírovat buňky proti stárnutí, naučte ji, jak je vytvářet!

Jak na to?

Pro hydrataci naší pokožky a tedy i boj proti jejímu stárnutí je nezbytná kyselina Hyaluronová, tu dnes nabízí řada přípravků, jenže ten, který zaujal mne, nenabízí jen její procentuální složení ve výrobku. Výrobek Jalusint  se zaměřuje především na její vytváření. To z něj v mých očích vytvořilo originální produkt, který jsem se rozhodla vyzkoušet.

Jak jsem sérum užívala?

Každý den než jsem šla spát, jsem na odlíčenou a pročištěnou pleť nanesla sérum. Sérem bylo už na první dotyk příjemné, rychle se vpilo do pokožky a zároveň jsem pociťovala osvěžující pocit po celém obličeji.

Jaké účinky jsem pozorovala?

  • Má pleť byla rázem plná života, špatně se popisuje, ale vypadala tak odpočatě, zdravě a svěže.
  • Má pleť získala jednotný tón.
  • I po té, co jsem sérum přestala užívat, byla má pleť stále krásná a jemné vrásky se i nadále vyhlazovali. Mohu tedy s klidným svědomím říct, že sérum zlepšilo stav mé pleti dlouhodobě.   

 

Štítky:

Přidejte komentář