Tajemství svůdného pohledu odhaleno!


Den co den slýchám ze všech mediálních koutů informace o tom, že atraktivní lidé to mají v životě snazší, že jsou úspěšnější atd. Zní to sice hezky, ale jak vlastně takový atraktivní krásný člověk vypadá? Jsou to snad modelky s dvaceti vrstvami make-upu, které se na nás smějí z reklamních ploch nebo snad štíhlí dlouháni? Co člověk to jiný názor na to, jak vypadá krása, ale v jedné věci se přeci jen většina lidí shoduje. Předmětem shody jsou pochopitelně krásné výrazné oči, jelikož oční kontakt je společensky velmi podstatný.

Jak ale na pohled zajímavých svůdných oček dosáhnout?

Důležité je hlavně přitáhnout na vaše oči pozornost, toho docílíte zvýrazněním jejich blízkého okolí, proto se většina lidí snaží dosáhnout dojmu zdravých dlouhých řas a upraveného, ale výrazného obočí!

Způsoby, jak zvýraznit řasy více či méně efektivní

  • Způsobů, jak zvýraznit řasy je opravdu hodně. Upřímně, která žena by nechtěla mít zdravé a dlouhé řasy? Mezi nejrozšířenější patří prodloužení řas a jejich natáčení, což ale často vede ke zvýšenému vypadávání!
  • Méně drastické je pak použití obyčejné řasenky, ovšem když máte nedostatek řas v určitých oblastech nebo máte řasy příliš krátké, nepomůže vám ani ta. Nedá se rovněž říct, že by řasenka vašim řasám vyhovovala, spíše naopak ve většině případů řasy slepí nebo při nadměrném dávkování řasy těžknou a vypadávají.
  • Nesmíme opomenout ani řasy umělé. Kvalitně provedené umělé řasy vás ale vyjdou pěkně draho! Tento kosmetický typ řas se možná hodí na titulní stránky módních magazínu a na přehlídková mola, ale v každodenním světě vypadají tyto řasy trochu nepřirozeně, až přehnaně řekla bych.

Zkuste raději moderní způsob!

Výše popsané metody, jak na dlouhé řasy jsou sice zajímavé, ale existují už modernější postupy, jak docílit dlouhodobého prodlužování řas. Já sama jsem nedávno vyzkoušela kapky na prodloužení řas s názvem Renokin Lash Lash a musím říct, že opravdu nelituji!
Zpočátku jsem byla k séru trochu skeptická, ale na druhou stranu mě zaujala vidina něčeho nového, co by mohlo mé řasy zvýraznit, prodloužit a především jim dodat sílu a zdraví!

Je aplikace séra složitá?

Aplikace je opravdu jednoduchá, stačí nanést tenkou vrstvu séra ke konečkům horních i dolních řas, případně na obočí. Aby byl proces úspěšný, je nutné opakovat ho 1 denně ideálně večer, jelikož je potřeba dát séru určitý čas, aby mohlo působit (minimálně 4 hodiny).

Výsledek?

Mé řasy byly opravdu viditelně silnější a delší a to už po čtyřech týdnech. Navíc což je pro mě stěžejní je přídavek velmi šetrný a neměla jsem po jeho použití žádnou alergickou reakci (má pokožka je velmi citlivá). Takže ho mohu vřele doporučit každému.

Štítky: , , , ,

Přidejte komentář