Vlasová kosmetika Kérastase


vlasy-2Značka Kérastase je v současné době jednou z nejvýznamnějších firem v oblasti vlasové kosmetiky. Kérastase vznikla v roce 1964 jako dceřiná společnost celosvětově známé firmy L´Oréal. Značka Kérastase je symbolem luxusu, pokroku a jedinečnosti. Za svůj hlavní cíl si společnost dává nejen výrobu produktů s prokazatelnými účinky za pomocí moderních technologií, ale také dodržování etických kodexů a ochranu životního prostředí.

Díky svým novým a jedinečným inovacím si tuto značku oblíbili kadeřníci z celého světa. Vlasové přípravky obsahují pokrokové ingredience v účinných kompozicích, které takto dokonale pečují o vlasy i vlasovou pokožku. Z široké nabídky produktů této firmy si vybere skutečně každý. Produkty jsou rozděleny do jednotlivých speciálních řad, které jsou speciálně navržené pro konkrétní typ vlasů.

Kolekce Nutritive je navržená pro suché, nepoddajné a vlnité vlasy, které potřebují výživu, hydrataci a hloubkovou regeneraci. V této ředě naleznete například skvělé vyživující šampony s velkým množstvím proteinů, lipidů a glukózy, která obnovují ideální rovnováhu vlasového vlákna. Dále zde najdete exkluzivní masky na vlasy, kondicionéry, jedinečnou kúru na vlasy, sérum nebo speciální krém, který definuje lokny a chrání vlasy před tepelným poškozením.

Další skvělou řadou je kolekce Specifique, která je určená pro citlivou vlasovou pokožku, nadměrné padání vlasů a výskyt lupů. V této řadě naleznete skvělé kúry stimulující růst vlasů i výrobky určené pro citlivou pokožku s lupy, jako jsou šampony speciálně navržené na suché i mastné lupy.

Řada Resistance je určená pro jemné vlasy postrádající objem, s oslabenou vnitřní strukturou a bez vitality. Dále je vhodná pro vlasy silně poškozené nebo oslabené. Výrobky řady Resistance jsou zaměřené proti odstranění efektu zplihlých vlasů a mají zároveň antistatický efekt. Naleznete zde skvělé vlasové masky, ochranný krém na citlivé a oslabené vlasy nebo účinné sérum.

KERHOMM_KSWG30Oblíbená kolekce Soleil zajišťuje péči o vlasy vystavené slunci a zároveň je vhodná i pro barvené, zcitlivělé nebo chemicky poškozené vlasy. Nabízí exkluzivní vlasové masky nebo jedinečný sprej pro lesk vlasů, který obsahuje třpytivé mikročástice, UVA a UVB filtry a dokonale tak chrání vlasové vlákno. Řada nabízí i ochranný sprej pro barvené vlasy, který působí proti krepatění a omezuje vymývání barvy.

Age Premium je řada vhodná pro péči o zralé vlasy se ztrátou hustoty. Produkty této kolekce obsahují nutri-vitalizační složky, které jsou obohacené o antioxidační složky. Po šamponu, kondicionéru a masce Age Premium jsou vlasy dokonale vyživené, snáze upravitelné a znovu plné energie a lesku.

Home Capital Force je řada exkluzivně navržená pro muže. Obsahuje skvělé přípravky určené pro zachování hustoty vlasů a boj s mastnou vlasovou pokožkou. Efektivnost produktů této kolekce tkví ve vysokém obsahu derivátů aminokyselin, které zabraňují nadměrné tvorbě mazu. Řada kromě šamponů a kondicionérů tako obsahuje vynikající stylingové přípravky, jako je gel na vlasy, nebo modelovací pasta.

Kolekce Elixir Ultime je všestranná zušlechťující péče, která je obohacená o komplex čtyř vzácných olejů vhodných pro všechny typy vlasů. Výrobky řady Elixir Ulrime jsou perfektní pro jemné, poškozené i barvené vlasy. Oleje dodávají vlasům oslnivý lesk, vyhlazují jejich povrch a podporují jejich buněčnou obnovu. Nejlepšího účinku těchto olejů dosáhnete při aplikaci na navlhčené vlasy ještě před fénováním.

Výrobky exkluzivní řady Cristalliste jsou speciálně navržené pro suché a hrubé vlasy postrádající lesk a jemnost. Díky inovativním technologiím jsou vlasy po použití přípravků dokonale rozzářené a proměňují se v beztížný okrasný závoj. Vlasy jsou skvěle vyživené a hydratované od kořínků ke konečkům.

Štítky:

Přidejte komentář