Vlasová terapie


Toužíte mít nádherné zdravé vlasy, které upoutají na první pohled? Pak byste jim měli věnovat patřičnou péči, věřte, že výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Mé vlasy utrpěly těžké rány

Poslední dobou jsem byla hodně ve stresu, navíc velké pracovní nasazení způsobovalo, že jsem usnula, ještě než má hlava dopadla na polštář. Má únava, stres i nedostatečná péče o mé tělo, se docela rychle odrazili na mé vizáži, hlavně pak vlasech. I přes samozřejmé dodržování hygienických návyků, byly mé vlasy polámané, matné a třepili se mi konečky, o objemu jsem si mohla nechat leda zdát, musela jsem jednat a to rychle.

> byla v mém případě nezbytná, bohužel jsem ale musela odzkoušet řadu vlasových kůr (i finančně náročnějších) než mi nějaká opravdu výrazně pomohla. Některé vlasové kůry slibující hory, byly s prominutím pěkná svinstva, ze kterých jsem měla více starostí než užitku.

Obrat o sto osmdesát stupňů

Onou blahodárnou vlasovou terapií se pro mě staly výrobky z řad Alcina Haar Therapie, které nabízí šampon, sprej a aktiv sérum. Pokud chcete docílit opravdu maximálního efektu, doporučuji používat všechny tři výrobky. Jejich složky a účinky se totiž skvěle doplňují.

Nejde o vzhled, jde o pocit

Výrobky této řady jsou cenově přijatelné a musím říct, že si už ani nevzpomínám, kdy byly mé vlasy taky zdravé a plné života, jako teď díky této kůře. Nejde jen o to, že by byly silné, lesklé, nabyly objemu nebo se snad lépe tvarovaly, jde především o ten pocit. Trvalá, barva, stres a další faktory vlasy výrazně zatěžují, ale tyto výrobky dokáží přesný opak, dokáží vlasům ulevit a to je opravdu povznášející pocit.

Postará se o krásu i zdraví

Tato vlasová kůra není zdaleka zaměřena pouze na vzhled vlasů, krom lesku, objemu a pružnosti vlas, vás zbaví lupů a svědění pokožky hlavy, zároveň i zregeneruje polámané, oslabené a poničené vlasy.

Přidejte komentář