Zářivě bílé zuby můžete získat i svépomocí


Toužíte po sněhobílých zubech, ale návštěv stomatologa se děsíte? Nevadí, přinášíme vám rady a typy, jak o zuby pečovat a jak je svépomocí ošetřovat.

Zářivý úsměv je velký magnet a obrovská výhoda pokud chcete působit sympaticky. Je to jedna z prvních věcí, které si na vás lidé všimnou a na základě které vás asociují a podvědomě analyzují. Díky rovným bílím zubům, tedy můžete působit na lidi jako zdravý upřímný člověk. Je bělení zubů u zubaře jedinou cestou jak zářivého úsměvu docílit?

Jak ale o zuby pečovat, aby se staly bílými?

Nejčastější příčiny žlutých zubů jsou potraviny a špatný pitný režim. Zdravé stravování je v tomto směru obrovskou výhodou! Snažte se alespoň vyvarovat kouření, pití kávy nebo jiných kofeinových nápojů plných barviv (např. Cola), z obliga nejsou ani alkoholické nápoje (např. červené víno) a pozitivní vliv bude mít i omezení konzumace čokolády.

Uvědomte si prosím, že omezením či úplným vysazením výše uvedeného z vašeho jídelníčku, neuděláte pouze velký krok k bělejším zubům, ale přiblížíte se zdravému životnímu stylu a to má pozitivní dopad na celé vaše tělo! Pokud si občas nějaké to „zakázané ovoce“ dopřejete, doporučuji si co nejrychleji po konzumaci vyčistit zuby. Znám dámy, které si čistí zuby po každé vypité kávě.

Pokud budete věnovat zvýšenou pozornost ústní hygieně a vyvarujete se některým zubním strašákům, je to dobrá prevence avšak pokud potřebujete zuby vybělit a nechcete čekat řadu měsíců, pomůže vám bělící pero na zuby. Jeho výhody jsou vcelku jasné, tak třeba snadná bezbolestná a bezproblémová aplikace v pohodlí vašeho domova, kterou zvládne opravdu každý! Velmi důležitou výhodou je i finanční nenáročnost, takové pero bývá levnější než pouhá jedna aplikace laseru u zubaře! Proces bělení postupuje rychle a viditelně, takže se nebojte a směle do toho!

Přidejte komentář