Získejte mladistvou pleť ve 3 krocích


Ženy od 30. roku života budou vždycky řešit jednu zásadní otázku: Jak omladit pokožku? Stále více se stresujeme s prací, z neshod s partnerem, s výchovou dětí. Ale jak zabránit tomu, aby se starosti projevily na pleti? Prozradíme vám to.

Jehly vs. kosmetika

Hloubka vrásek na čele, okolo očí a nosoretních rýh dokáže váš skutečný věk prozradit, ale ne vždy je potřeba přistupovat na radikální řešení v podobě podkožní aplikace botulotoxinu. Volbou správné kosmetiky se můžete bolestivým zákrokům vyhnout a zároveň dosáhnout srovnatelných výsledků.01 - pr

Vrásky k obličeji patří

Jemné vrásky jsou charakteristické pro každou pleť a budete-li chtít zbavit se jich úplně, změní se kompletně vaše podoba a nebudete vypadat přirozeně. Proto se nikdy nechtějte zbavit vrásek, které tvoří rysy obličeje, na úkor dokonalého omlazení.

Řešení hledejte v přírodě

Ideálním řešením pro zmírnění příznaků stárnutí je pleťová kosmetika, která obsahuje přírodní substance jako je například avokádový olej s vyživujícími schopnostmi, výtažky z arktických rostlin, které dokáží přežít extrémní klima, protože obsahují vysoké množství antioxidantů nebo kyselina hyaluronová, která stimuluje produkci kolagenu, čímž poskytuje přirozený liftingový efekt.

02-pr

3 kroky pro mladistvou pleť

1. Denní krém

Základem kosmetické výbavy by měl být krém proti vráskám, který pleť prozáří a dodá jí tonus. Důležitá je i schopnost redukovat vrásky a funkce ochranná.

2. Emulze na okolí očí

Na vrásky kolem očí vyberte pleťovou kosmetiku, která zjemní váš pohled a zredukuje vrásky mimické. Emulze by měla zároveň dokázat odstranit unavené kruhy a váčky pod očima. Citlivé okolí očí si žádá jemnou péči.

3. Obličejové sérum

Potřebujete zregenerovat pleť a požaduje bezprostřední výsledky? Potom ve vaší kosmetické řadě nesmí chybět sérum na vrásky. Jeho největší předností je navrácení pevnosti a odolnosti pleti.

03-pr

Pro dokonalou péči vyberte produkty značky Alqvimia z řady, které vám pomohou cítit se mladší a krásnější.

Přidejte komentář