- Zinnia - http://zinnia.cz -

Buďte cool s novým tričkem

Zajímá vás, jaká trička teď frčí mezi mladými? Poradíme vám, s jakým tričkem budete opravdu trendy a originální!

Vývoj originálních triček

Éra sportovních značkových triček, už je dávno za námi, kdo chce stále koukat na ty samé loga přes půlku trička? Největší odvaz, na který u těchto triček můžete narazit, je barevná kombinace, ale ani pak zkrátka s podobným tričkem pozornost neupoutáte.

Mnohem lepší je vsadit na originální trička s potiskem [1], která zaručeně pobaví a upoutají. V České republice je docela rozšířený trend tvorba třídních triček před odchodem na střední, jenže tato trička s potiskem [1] plní hlavně vzpomínkovou funkci a málokdo je využívá na denní nošení.

Další vývojovou větví triček byla tvorba osobních triček, jinak řečeno zákazník si tričko navrhl a prodejce mu pak jeho výtvor natiskl. Originální trička [1] tak vznikala jak houby po dešti, ale co si budeme nalhávat, ne každý má vkus a grafické cítění, mimo to řada výrobců odváděla práci nekvalitně (trička nebyla ze stoprocentní bavlny nebo se potisk zničil už po prvním praní).

Na Slovensku tomu bude už nějaký ten pátek, co se skupina nadšenců začala věnovat tvorbě a prodeji nápaditých triček. U mladých lidí se tato zábavná trička [1] těší obrovské popularitě, mladým lidem to dává možnost sebevyjádření, originality atd. Takže jsem opravdu ráda, že se tento trend začíná rozvíjet i u nás.

Proč si koupit originální tričko a ne obyčejné z obchodu?