Chanel – legendární značka, která jde s dobou


PR - chanel_cocoCelosvětově úspěšná značka Chanel v sobě již po několik desetiletí dokonale propojuje ženskou krásu a pravou noblesu. Móda i parfémy Chanel jsou zárukou vytříbeného vkusu a vyjadřují smysl pro eleganci.

Za vznikem této legendární značky stojí žena Gabrielle Bonheur Chanel – osiřelá chudá dívka, jejímž jediným snem bylo stát se barovou zpěvačkou. Tento sen se jí nakonec opravdu splnil a díky své písni Qui qu a vu Coco si vysloužila onu známou přezdívku Coco. Tato výjimečná a cílevědomá žena, se ovšem nerozhodla zůstat pouze u zpěvu a začala se naplno věnovat světu módy a podnikání. Coco Chanel zavedla v oblasti módy několik novinek, jako bylo například prosazení krátkých vlasů u žen, odhalená kolena nebo nošení kalhot, jako běžnou součást ženského šatníku.

Známý dámský parfém Chanel N° 5 byl uveden v roce 1921 a od té doby doslova uchvátil celý svět. Chanel N° 5 si oblíbila i Marylin Monroe, která o něm prohlásila legendární větu: „Když jdu spát, tak zahalena pouze do Chanelu No 5.“ Do dnes se tento parfém drží na prvních příčkách nejprodávanějších parfémů světa. I nedávná nová reklamní kampaň na tento parfém, které propůjčil tvář i samotný Brad Pit, opět zajistila pevnou pozici na trhu a tržby parfému téměř přes noc vzrostly o několik procent.

Díky své neobyčejné historii možná většina lidí bere Chanel spíše jako obdivovanou legendu. Značka Chanel však neusnula na vavřínech a ve světě parfémů rozhodně nezůstala jen u Chanelu N° 5, který je vhodný spíše pro zralejší ženy. Poslední novinky z této dílny také mají co říci světu i mladým lidem.

PR - chanceJednou z velmi oblíbených vůní je Chanel Chance, která je vhodná pro současné mladé ženy, jenž se odvažují snít. Na trh byla uvedena v roce 2002 a od té doby sklízí velký úspěch. Parfém je vhodný pro každou příležitost a dodává pocit jistoty, inspirace a připomíná, že nikdy nevíte, kdy vás potká štěstí, které je vaší novou šancí. Vůni Chanel Chance si zamilujete již na první přičichnutí. Její ovocné a velmi svěží květinové esence vás skvěle doplní a vykouzlí vám úsměv na tváři.

Éterická a zářivá dámská vůně Chanel Allure Sensuelle je inspirovaná sametově smyslným hlasem mladé francouzské herečky Anny Mouglalis. Skvělá kombinace citrusových akordů, kosatce a růže se dokonale proplétá se živočišnou ambrou, exotickým pačuli a vzrušující vanilkou. Základem vůně prostupuje pikantní pepř, svěží vetiver a kadidlo. Lehký parfém s orientálním nádechem zdůrazňuje přirozenou smyslnost a emoce každé vášnivé ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

Nejčerstvější novinkou z podzimu 2012 je dámská vůně Chanel Coco Noir, která vyniká svojí podmanivostí a je určena pro všechny moderní, sebevědomé a vášnivé ženy. Vůně je nabitá skutečnými emocemi a touhou po svobodě a nezávislosti. Parfém dokonale podtrhne váš sex-appeal. Žena, která jej používá, dává přednost originalitě před nevýrazností a všedností. Vůně dokonalým způsobem symbolizuje ideál ženy, která umí být svůdná a nebojí se jít za svým cílem.

I když je značka Chanel zaměřená spíše na ženy, nezůstává pozadu ani při výrobě pánských parfémů. Jedinečná novinka z roku 2012 Chanel Allure Homme Sport je neobyčejně smyslná vůně, určená pro mladé sportovně založené muže, kteří ze sebe vyzařují energii a za všech okolností mají smysl pro fair play. Hlava vůně se skládá z osvěžujících mandarinkových akordů spolu s okouzlujícím neroli, šťavnatým pomerančem a vetiverem. Delikátní srdce v sobě ukrývá sladké mandle a protikladný pepř s tonka fazolemi. Smyslně hřejivý základ tvořený pižmem a dřevem podtrhuje přitažlivost celé kombinace. Tato exkluzivní pánské vůně skvěle doplní aktivní muže, kteří vždy podávají maximální výkon a každý den se snaží překonat sami sebe.

Přidejte komentář