Chraňte si svou obuv


Každý hrdý majitel nějakého toho dražšího páru bot, obzvláště pak my ženy, bychom měly o naše poklady pečovat. Mnohonásobně zvýšit životnost bot, pomůže například impregnace.

Proč boty impregnovat?

Impregnace bot složí k tomu, abyste ochránili boty před nepříznivými vlivy jako například déšť, nečistoty, popraskání zimou atd. Bohužel málokterá impregnace je opravdu účinná a dlouho trvající, a když tak je opravdu drahá. Často se tedy my dámy uchylujeme k babským radám, nyní ale už nebudeme muset.

Vylepšená inovace impregnace je tu!

Díky nové německé technologii Nano impregnace na boty, si můžeme život našich bot mnohonásobně prodloužit a nejen to! Boty budou vypadat stále jako nové. Tato nanotechnologie využívá efektu lotosového květu, což v praxi znamená, že vaše si vaše boty zachovají prodyšnost (nebude docházet k pocení), ale zároveň bude bota dokonale chráněná proti vodě, bakteriím a co víc, má dokonce samočistící efekt.

Snadná aplikace, rychlé vstřebání

I samotná aplikace impregnace obuvi tohoto typu není nikterak náročná. Výrobek je prodáván ve formě rozprašovače, stačí vám tedy obyčejný hadřík a trochu si boty naleštit. Výrobek zasychám bez problémů v pokojové teplotě a velmi rychle. Tato forma impregnace je navíc i velmi odolná, vydrží až deset vyprání a je odolná vůči mechanickému setření, lze si ji představit jako bezbarvý neviditelný ochranný filtr.

Není určeno pouze na obuv

Tuto technologii neboli novou éru impregnace ale nevyužijete, pouze pokud jde o kožené boty, stejně dobře se dá použít na textil a oblečení. Ideální například na lyžařskou bundu, ale stejně tak na sedačky, fantazii se meze nekladou, chraňte zkrátka to, co je vám drahé.

Štítky: , ,

Přidejte komentář