Darujte letos něco originálního!


Možná si teď o mne pomyslíte, že jsem se nejspíše zbláznila, nebože jsem typickou nebohou obětí komerčního průmyslu, když už se nyní zamýšlím nad dárky k Vánocům pro mé bližní, ale věřte, že si lépe než kdokoli jiný uvědomuji, jak letos ten předvánoční čas opět rychle uteče.

Kupování dárků je pro mě velkou radostí i starostí zároveň. Jistě mi dáte za pravdu, že vybrat dárek, který opravdu potěší, není vždy úplně jednoduchý úkol. Tak například, co koupit šéfovi, který má v mých očích snad vše, co si člověk může přát, aby se mu to opravdu líbilo, ale aby to zároveň nebylo příliš osobní? A co věnovat kamarádce, která se zajímá jen a jen o jízdu na koních, o kterých toho já vím pramálo?

Nevím, jak vy, ale já se už rozhodla! Letos hodlám koupit svým známým opravdu originální dárky. Ať už se jedná o dárky pro ženy či muže, na tom nezáleží, něco nápaditého a vtipného se dá najít opravdu pro každého. Chci, aby na vtipný a nápaditý dárek s podtextem společného zážitku nebo snad vlastnosti příjemce mí přátelé hned tak nezapomněli!

Má syn vaší šéfové rád gumové medvídky? Kupte mu jeden v obřích rozměrech! Nebo snad váš kamarád ujíždí na populární hře pro chytré mobilní telefony Angry Birds, tak neváhejte a darujte mu plyšovou hračku touto podobiznou. Nápad se cení, tak buďte všímaví a originální!

Štítky: , ,

Přidejte komentář