Gelové nehty pokaždé jinak


Chcete se osamostatnit a začít vydělávat? Potřebujete mít stálý příjem, pracovat v příjemném prostředí a setkávat se s novými lidmi? Staňte se manikérkou či nehtovou designerkou. V dnešní době, kdy jsou umělé nehty velmi oblíbené, vyhledávané a žádané, jsou zapotřebí také schopné a šikovné manikérky a nehtové designerky, které zvládají nejmodernější techniky nehtové modeláže a zdobení nehtů. Jste kreativní a manuálně šikovná? Baví vás práce s lidmi? Potom jsou právě vám určeny rekvalifikační kurzy na nehty na www.magicnails.cz. Rekvalifikační kurz výuky manikúry a nehtové modeláže a samozřejmě umění nail art je tu pro vás.

Po dokončení kurzu se stáváte certifikovanou nehtovou designerkou a otevírá se před vámi široké pole možností uplatnění. Na základě certifikátu si můžete zažádat o živnostenský list a začít podnikat. Součástí rekvalifikačního kurzu MagicNails.cz je nejen osvojení techniky nehtové modeláže, dozvíte se také, jak si zařídit vlastní salon, bezpečnost práce a vůbec vše okolo samostatného podnikání. Naučíte se zde modelovat profesionální akrylové i gelové nehty, budete umět poskytnout zákaznici zábaly, masáže či parafínovou lázeň. Nebude chybět ani technika P-Shine, tradiční japonská manikúra.

 Nejčastěji po vás budou zákaznice chtít modelovat gelové nehty. Ty jsou totiž velmi odolné, pevné a pružné. Navíc vizuálně připomínají přírodní nehty. Je třeba si také osvojit dovednosti související se zdobením nehtů. Zákaznice k vám budou chodit proto, aby byly jejich nehty kvalitně modelované a vydržely požadovanou dobu do dalšího doplnění gelu či akrylu, a samozřejmě také proto, aby jejich nehty vypadaly profesionálně. Věnujte proto dostatečnou pozornost zdobení nehtů. MagicNails.cz vás seznámí se základy nail art, avšak teprve vaše vlastní kreativita dodá výsledku originální vzhled. Neváhejte, rekvalifikujte se na profesionální manikérku a nakupujte potřeby pro nehtovou modeláž na MagicNails.cz.

Přidejte komentář